Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Eva Kupcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Eva Kupcová — PR konzultantka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace PhDr. Eva Kupcová:
Robert Vlach
Eva Kupcová nám obrovsky pomohla s prezentací vydání knihy Na volné noze v médiích a na základě této jediné spolupráce bych ji s klidem doporučil každému, kdo hledá schopnou PRistku pro svůj startup či projekt. Eva je nesmírně milá, skvěle se s ní spolupracuje a má výsledky, které téměř jistě předčí vaše očekávání. Doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Na základě vzájemné spolupráce z minulosti jsem věděla, že je Eva velmi spolehlivá a projekty, které má ve svých rukou, vede profesionálně a odvádí skvělou práci. V našich hlavách vznikl nápad a celý tým tuto ideu zrealizoval a ještě ji posunul na vyšší level.

Anežka Syrovátková

Red Bull
V Paralelní Polis jsme si Saurusmedia zvolili pro trvalou spolupráci na základě skvělé zkušenosti se stylem práce Evy Kupcové na Hackers Congress Paralelni Polis 2016, na kterém jsme ocenili jak profesně zodpovědný přístup, tak kreativitu a otevřenost novým myšlenkám. Jen během dnešního roku máme více než jeden mediální výstup na každý den.

Martin Šíp

Paralelní Polis
S Evou spolupracuji na tvorbě redakčních textů už téměř deset let a patří mezi nejspolehlivější kolegy a dodavatele, se kterými jsem kdy přišla do kontaktu. Je velmi kreativní a její obsahové koncepce i redakční texty jsou na vrcholové úrovni, což jsem jí vždycky trochu záviděla. Díky svým novinářským zkušenostem a velké síti kontaktů přichází s novými nápady či posouvá dopředu ty naše. Vždy splnila svěřenou práci včas a ve vysoké kvalitě, což je v tomto oboru z mé zkušenosti spíše výjimečné.

Michaela Raková

senior editor ve společnosti Boomerang Comm
Eva pracovala v mém týmu během studií na VŠ. Kromě toho, že je velmi pracovitá, je také chytrá a pečlivá. Obdivuji její entuziasmus a hodnoty této mladé dámy mohu vřele doporučit.

Mária Pošteková

freelance marketér
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS