Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Prokopová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Prokopová — grafická designérka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Eva Prokopová:
S Evou Prokopovou spolupracuji řadu let a pokaždé k naprosté spokojenosti. Její typografická práce jsou nejen pečlivé a vždy v termínu, ale také velmi inspirativní. Dokáže představu autora či editora realizovat, obohatit a připravit veškeré podklady včetně nejmenších detailů. Je ochotná i po odevzdání práce, pokud se vyskytnou dodatky či nedostatky v rukopisných podkladech, doladit původní celek. Její práci a laskavé profesionální jednání mohu vřele doporučit.

PhDr. Eva Neumannová

kurátorka, Uměleckoprůmyslové museum v Praze
S grafickými designéry v naší profesi spolupracujeme často. Eva Prokopová je mojí nejoblíbenější grafičkou, protože je rychlá, vstřícná, kreativní, přístupná domluvě, okamžitě zapracuje i naše změny na poslední chvíli. Opravdu se s ní pracuje velmi dobře, protože i jako člověk je fajn a v pohodě. Dělali jsme s ní spoustu pozvánek, plakátů, katalogů, pracovních listů pro děti, vždy přišla s něčím novým a zajímavým. Jednoznačně doporučuji.

Lenka Tóthová

Galerie umění Karlovy Vary
www.galeriekvary.cz ~ tothova@galeriekvary.cz ~ 734 788 028
S grafickou designérkou Evou Prokopovou spolupracujeme v Galerii umění Karlovy Vary více jak deset let. Spolupráce je to naprosto skvělá, ať už se jedná o jakýkoliv úkol grafického rázu: pozvánky, plakáty, katalogy, skládačky, čtvrtletní programy… Eva Prokopová vždy nalezne tu pravou podobu od klasické přes soudobou až po extravagantní. Co je důležitým aspektem společné práce, je vzájemná domluva a odpovědnost, se kterou Eva k úkolům přistupuje, a samozřejmě také naprosté dodržování termínů, které bývají z naší strany mnohdy stanovené jako velmi krátký limit. Prostě nejenom já, ale všichni, co se v galerii výstavami zabýváme, s Evou pracujeme velice rádi, a kdyby to bylo z finančních regulí možné, zadávali bychom jí nejraději všechny propagační zakázky.

Mgr. Božena Vachudová

hlavní kurátorka sbírek Galerie umění Karlovy Vary
www.galeriekvary.cz ~ vachudova@galeriekvary.cz ~ 733 618 966
S Evou Prokopovou spolupracujeme již mnoho let na všech možných grafických potřebách pro naši firmu. Připravuje pro nás prakticky vše, co potřebujeme – od loga a vizitek přes prospekty, webové stránky, polepy oken, reklamní předměty a různé firemní tiskoviny. Přístup vždy přátelský a vstřícný, a to i mimo běžnou pracovní dobu. Naše zkušenosti jsou jednoznačně kladné, můžeme všem vřele doporučit.

Bohuslav Dušek

SKATEC spol.s r. o.
www.skatec.cz ~ skatec@skatec.cz
Dlouhodobá spolupráce s Evou Prokopovou probíhá naprosto harmonicky. Jednotlivé zakázky jsou vždy provedeny perfektně, vše je dodáno v předstihu, ačkoliv jsme jako klienti velmi nároční, výrazně orientovaní na estetickou stránku věci a umíme mít komplikované požadavky do posledního momentu. Z výsledků práce je patrné nadšení. Každá výstava a výtvarný program, který pro nás Eva Prokopová zpracovávala, byl připraven s velkým citem a naprosto profesionálně, ať už se jednalo o propagační materiály jako jsou pozvánky a plakáty, nebo o katalogy k výstavě.

Ivana Klsáková

kurátor interaktivní galerie Becherova vila Krále Jiřího 1196/9, Karlovy Vary 360 01
www.becherovavila.cz ~ klsakova@galeriekvary.cz ~ 606 928 844
S Evou spolupracuji moc ráda. Je otevřena diskuzi, nebrání se potřebám klienta, je rychlá a na její práci je spoleh.

Lenka Černá

marketingový manažer, Golf Hostivař
S Evou Prokopovou spolupracujeme již několik let. Připravuje pro nás především reklamy do časopisů a občas i nějakou internetovou reklamu. Oceňuji především její trpělivost a ochotu rychle reagovat na naše požadavky, protože dost často jsme schopni dodat podklady až na poslední chvíli. Spolupráci mohu všem jen doporučit.

Lukáš Tittelbach

AlfaFIT s.r.o. | prodej potravinových doplňků a sportovní výživy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS