Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 37 doporučení

S paní Evou Roverovou jsme spolupracovali na redesignu firemního loga a to, že budeme pokračovat i na celkové firemní identitě naší společnosti, jednoznačně vypovídá o naší spokojenosti. Výborná komunikace, snaha vyjít vstříc a práce i nad rámec původních dohod – to jsou všechno klady, pro které mohu spolupráci s paní Evou jen doporučit.

Radko Dražil
místopředseda družstva TEXman

Evu Roverovou mohu s čistým svědomím doporučit jako skvělou grafičku a ilustrátorku. Zpracovávala pro nás ilustrovanou mapu centra Prahy. Oceňuji především její profesionální přístup, rychlost, ochotu a kreativitu. Pokud bychom v budoucnu potřebovali zpracovat podobný projekt, bez zaváhání bych se na ni obrátila znovu.

Jana Halešová
Sales & Marketing Executive – InterContinental Prague
jana.halesova@icprague.com 296 631 090

Spolupráce s Evou Roverovou byla skvělá. Připravovala pro nás vizuální identitu vzdělávací sekce naší agentury. Spolupráce a především výsledek naprosto předčil moje očekávání. Komunikace byla vždy příjemná a hlavně bez prodlev. Eva reagovala obratem. Postupně vznikl hlavní vizuál, návrh komunikace konkurenčních výhod a návrh ikon, které budou používané na letácích, rollupech a bannerech. Nechybělo ani zpracování používání obrázků, fotek a referencí. Vše bude možné využívat jak online, tak v tištěných marketingových materiálech a komunikaci. Spolupráci s Evou Roverovou mohu rozhodně doporučit.

Dagmar Plotěná
vedoucí vzdělávání, Dobrý web. s.r.o.
dobryweb.cz

Se slečnou Roverovou jsem spokojen. Pošlu zadání projektu a do dvou dnů mám kreativní grafickou práci na stole. Doporučuji!

Jiří Gálik
Marketing Specialist
www.damedis.cz galik@damedis.cz

Eva Roverová je člověk, kterého hledáte. Naprosto přesně vycítí naléhavost jednotlivých zadání a nestane se vám, že přijdete s něčím pozdě. A to u kreativců není vždy pravidlem. Evina grafika a ilustrace mě oslovily hned napoprvé, kdy mě na ně před lety navedl můj kamarád. Jednoduché kresby vyniknou ve spoustě formátů daleko více než sebelepší fotografie. Všechny výstupy emočně hřály, a to jsme chtěli. A hlavně – perfektní domluva! Eva ví, že rychlý telefon dokáže víc, než deset emailů. Spolupracovali jsme spolu na projektech ve více městech a věřím, že spolu budeme dělat i v budoucnu.

Lukáš Jankovský
PR manager
www.tlib.mvv.cz lukas.jankovsky@mvv.cz 607 187 196

Eva Roverová pro nás byla jasná volba. Potřebovali jsme ilustrovaný, moderní a responzivní webdesign pro náš nový web a grafika paní Roverové nás zaujala na první pohled. Výborná komunikace, dodržování termínů, práce podle zadání, ochota a výsledek nad očekávání. Mohu jen doporučit.

Jana Michaličková
Content Manager
www.biznisweb.sk

Paní Roverovou můžeme vřele na základě naší dosavadní spolupráce doporučit. Díky jejím krásným kresbám a velké trpělivosti s našimi neustálými požadavky a úpravami se nám podařilo nachystat skvělou novou kolekci pro děti.

Taťjana Svobodová
CAPIKI

Eva pro mě vyrobila několik infografik, které jsou ve výsledku krásné. Oceňuji vynikající komunikaci.

Aleš Rumpel

S Evou jsem spolupracoval na vytvoření ilustrací pro mobilní aplikaci. Na Evě si cením přátelského přístupu, dobré komunikace a snahy vyhovět našim náročným požadavků na design.

Michal Libich
MONETA Money Bank
michal.libich@moneta.cz 603 800 591

Naprostá spokojenost. Snadná komunikace, profesionální přístup. Hezké nápady a moc pěkné zpracování.

Blanka Doležalová
Plantart.cz
blanka.dolezalova@plantart.cz 725 397 158