Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Roverová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 30 doporučení prezentace Eva Roverová:
S paní Evou Roverovou jsme spolupracovali na redesignu firemního loga a to, že budeme pokračovat i na celkové firemní identitě naší společnosti, jednoznačně vypovídá o naší spokojenosti. Výborná komunikace, snaha vyjít vstříc a práce i nad rámec původních dohod – to jsou všechno klady, pro které mohu spolupráci s paní Evou jen doporučit.

Radko Dražil

místopředseda družstva TEXman
Evu Roverovou mohu s čistým svědomím doporučit jako skvělou grafičku a ilustrátorku. Zpracovávala pro nás ilustrovanou mapu centra Prahy. Oceňuji především její profesionální přístup, rychlost, ochotu a kreativitu. Pokud bychom v budoucnu potřebovali zpracovat podobný projekt, bez zaváhání bych se na ni obrátila znovu.

Jana Halešová

Sales & Marketing Executive – InterContinental Prague
jana.halesova@icprague.com ~ 296 631 090
Spolupráce s Evou Roverovou byla skvělá. Připravovala pro nás vizuální identitu vzdělávací sekce naší agentury. Spolupráce a především výsledek naprosto předčil moje očekávání. Komunikace byla vždy příjemná a hlavně bez prodlev. Eva reagovala obratem. Postupně vznikl hlavní vizuál, návrh komunikace konkurenčních výhod a návrh ikon, které budou používané na letácích, rollupech a bannerech. Nechybělo ani zpracování používání obrázků, fotek a referencí. Vše bude možné využívat jak online, tak v tištěných marketingových materiálech a komunikaci. Spolupráci s Evou Roverovou mohu rozhodně doporučit.

Dagmar Plotěná

vedoucí vzdělávání, Dobrý web. s.r.o.
dobryweb.cz
Se slečnou Roverovou jsem spokojen. Pošlu zadání projektu a do dvou dnů mám kreativní grafickou práci na stole. Doporučuji!

Jiří Gálik

Marketing Specialist
www.damedis.cz ~ galik@damedis.cz
Eva Roverová je člověk, kterého hledáte. Naprosto přesně vycítí naléhavost jednotlivých zadání a nestane se vám, že přijdete s něčím pozdě. A to u kreativců není vždy pravidlem. Evina grafika a ilustrace mě oslovily hned napoprvé, kdy mě na ně před lety navedl můj kamarád. Jednoduché kresby vyniknou ve spoustě formátů daleko více než sebelepší fotografie. Všechny výstupy emočně hřály, a to jsme chtěli. A hlavně – perfektní domluva! Eva ví, že rychlý telefon dokáže víc, než deset emailů. Spolupracovali jsme spolu na projektech ve více městech a věřím, že spolu budeme dělat i v budoucnu.

Lukáš Jankovský

PR manager
www.tlib.mvv.cz ~ lukas.jankovsky@mvv.cz ~ 607 187 196
Eva Roverová pro nás byla jasná volba. Potřebovali jsme ilustrovaný, moderní a responzivní webdesign pro náš nový web a grafika paní Roverové nás zaujala na první pohled. Výborná komunikace, dodržování termínů, práce podle zadání, ochota a výsledek nad očekávání. Mohu jen doporučit.

Jana Michaličková

Content Manager
www.biznisweb.sk
Paní Roverovou můžeme vřele na základě naší dosavadní spolupráce doporučit. Díky jejím krásným kresbám a velké trpělivosti s našimi neustálými požadavky a úpravami se nám podařilo nachystat skvělou novou kolekci pro děti.

Taťjana Svobodová

CAPIKI
Eva pro mě vyrobila několik infografik, které jsou ve výsledku krásné. Oceňuji vynikající komunikaci.

Aleš Rumpel

S Evou jsem spolupracoval na vytvoření ilustrací pro mobilní aplikaci. Na Evě si cením přátelského přístupu, dobré komunikace a snahy vyhovět našim náročným požadavků na design.

Michal Libich

MONETA Money Bank
michal.libich@moneta.cz ~ 603 800 591
Naprostá spokojenost. Snadná komunikace, profesionální přístup. Hezké nápady a moc pěkné zpracování.

Blanka Doležalová

Plantart.cz
blanka.dolezalova@plantart.cz ~ 725 397 158
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS