Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Roverová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 21 a 22 z celkem 22 doporučení prezentace Eva Roverová:
S prací paní Roverové jsme byli velmi spokojeni. Její ilustrace odpovídají naprosto našim postupně se vyvíjejícím požadavkům. Paní Roverová měla trpělivost s našimi komentáři a návrhy na úpravu a překreslovala scény dokud nebyly perfektní. Výsledky brala velmi vážně a velmi dbala na kvalitu konečného vyhotovení.

Kateřina Nekolová

zaměstnankyně Národní knihovny
Paní Eva Roverová předčila mé očekávání. Naprosto profesionální přístup. Nadchla mě pozornost směrem ke klientovi, v tomto případě ke mně. Přijela na konzultační schůzku 120 km, aby mohla osobně vyslechnout mé potřeby a nacítit se na mě a k mému projektu. Na první schůzce mi detailně popsala její práci a já jsem z paní Evy vycítila, že to je člověk na pravém místě, že svou práci dělá s láskou a hlavně má klienta na PRVNÍM místě. Splnila i datum předání loga. Paní Eva je opravdu originální grafik s neskutečnými výsledky práce. Logo předčilo mé očekávání. Výborná práce i komunikace. S takovým přístupem jsem se v grafické branži opravdu dlouho nesetkala. Rozhodně zkoušet jiného grafika nebudu. Pokud chcete opravdu kvalitu a originalitu, tak doporučuji paní Evu Roverovou.

Lucie Peterková

slimlife.cz ~ luciev@email.cz ~ 774 744 563
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS