Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 37 doporučení

S Evou Roverovou jsem spolupracovala na grafice nové kolekce našich výrobků. Její návrhy přesně odpovídaly našemu zadání a byly velmi profesionálně zpracované. Také termíny byly dodržené do puntíku.

Anna Schindenbuch
marketérka v Albi
www.albi.cz anna.schlindenbuch@albi.cz 773 700 452

S prací paní Roverové jsme byli velmi spokojeni. Její ilustrace odpovídají naprosto našim postupně se vyvíjejícím požadavkům. Paní Roverová měla trpělivost s našimi komentáři a návrhy na úpravu a překreslovala scény dokud nebyly perfektní. Výsledky brala velmi vážně a velmi dbala na kvalitu konečného vyhotovení.

Kateřina Nekolová
zaměstnankyně Národní knihovny

Paní Eva Roverová předčila mé očekávání. Naprosto profesionální přístup. Nadchla mě pozornost směrem ke klientovi, v tomto případě ke mně. Přijela na konzultační schůzku 120 km, aby mohla osobně vyslechnout mé potřeby a nacítit se na mě a k mému projektu. Na první schůzce mi detailně popsala její práci a já jsem z paní Evy vycítila, že to je člověk na pravém místě, že svou práci dělá s láskou a hlavně má klienta na PRVNÍM místě. Splnila i datum předání loga. Paní Eva je opravdu originální grafik s neskutečnými výsledky práce. Logo předčilo mé očekávání. Výborná práce i komunikace. S takovým přístupem jsem se v grafické branži opravdu dlouho nesetkala. Rozhodně zkoušet jiného grafika nebudu. Pokud chcete opravdu kvalitu a originalitu, tak doporučuji paní Evu Roverovou.

Lucie Peterková
slimlife.cz luciev@email.cz 774 744 563

Paní Roverová má skvělý osobitý styl a naši představu vystihla graficky naprosto dokonale. Během dolaďování vizuálu probíhala komunikace bez problému a grafička nám vycházela vstříc. Talent a kreativita, to jsou 2 slova, která ji dle našeho názoru charakterizují. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Město Kutná Hora
oddělení cestovního ruchu a marketingu Město Kutná Hora
www.destinace.kutnahora.cz

Paní Evu můžu vřele doporučit. Spolupracoval jsem s ní na redesignu našeho webu www.glamonde.cz a poté na tvorbě bannerů pro naši velkou reklamní kampaň. Je profesionálka každým coulem, má skvělé nápady, které po technické stránce dokáže dotáhnout k dokonalosti.

David Svoboda
majitel firmy
www.glamonde.cz

S paní Roverovou jsem spolupracoval na tvorbě nového designu pro internetovou kuchařku. S výsledkem jsem velice spokojen a mohu jen doporučit.

Tomáš Benhák

Paní Roverová měla nelehký úkol ztvárnit „ohrožené“ sociální skupiny obyvatel formou ilustrací pro náš webový portál www.socialnipece.brno.cz. Podařilo se ji citlivě zachytit charakteristické znaky jednotlivých skupin a zakomponovat je do obrazu města Brna. Dále pro nás vytvořila grafickou úpravu dokumentů a propagačních materiálů. Během celé spolupráce probíhala skvělá komunikace. Ochota a vstřícnost jako bonus navíc ke všem našim možným i nemožným požadavkům.

Jana Šalbabová
odbor socální péče, Magistrát města Brna
www.socialnipece.brno.cz

Vnímavost je největším pozitivem ve vztahu mezi zadavatelem a grafikem. A Eva je příkladem, že umět kreativně tvořit a zároveň citlivě vnímat požadavky, může existovat. Reakce na jednotlivé nuance, které provázely komunikaci mezi námi, vedly k velké spokojenosti. Její ilustrace jsou milé a plné optimismu. Práce s ní má mnoho přidaných hodnot, které jsme nepoznali při práci s jinými ilustrátory. Není nad osobní doporučení, proto Eva dělala vizuály i pro celostátní kampaně knihoven ČR. Její grafické zpracování bylo vysoce hodnoceno i na mezinárodním knihovnickém setkání, kde s jejími vizuály reprezentovali ČR. Vlastně stačilo napsat: je skvělá!

Andrea Peříková
marketingové oddělení Knihovny města Ostravy
kmo.cz perikova@kmo.cz 602 193 604

Eva nejenže hezky kreslí, je navíc spolehlivá a vstřícná profesionálka. :-) Můj projekt posunula o deset světelných let!

Radka Snížková
snizkovaradka@seznam.cz 603 147 360

Evu moc rád doporučím všem, kromě mé konkurence! Nebudu psát omáčky a nudné fráze, jakože je profesionální, nápaditá atd., to je u ní samozřejmost :-). Raději napíšu, že na kreativce je až překvapivě pečlivá. To bylo hodně milé překvapení.

Tomáš Haškovec
marketingový ředitel
www.spokojenypes.cz