Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Roverová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Eva Roverová:
S Evou Roverovou jsem spolupracovala na grafice nové kolekce našich výrobků. Její návrhy přesně odpovídaly našemu zadání a byly velmi profesionálně zpracované. Také termíny byly dodržené do puntíku.

Anna Schindenbuch

marketérka v Albi
www.albi.cz ~ anna.schlindenbuch@albi.cz ~ 773 700 452
S prací paní Roverové jsme byli velmi spokojeni. Její ilustrace odpovídají naprosto našim postupně se vyvíjejícím požadavkům. Paní Roverová měla trpělivost s našimi komentáři a návrhy na úpravu a překreslovala scény dokud nebyly perfektní. Výsledky brala velmi vážně a velmi dbala na kvalitu konečného vyhotovení.

Kateřina Nekolová

zaměstnankyně Národní knihovny
Paní Eva Roverová předčila mé očekávání. Naprosto profesionální přístup. Nadchla mě pozornost směrem ke klientovi, v tomto případě ke mně. Přijela na konzultační schůzku 120 km, aby mohla osobně vyslechnout mé potřeby a nacítit se na mě a k mému projektu. Na první schůzce mi detailně popsala její práci a já jsem z paní Evy vycítila, že to je člověk na pravém místě, že svou práci dělá s láskou a hlavně má klienta na PRVNÍM místě. Splnila i datum předání loga. Paní Eva je opravdu originální grafik s neskutečnými výsledky práce. Logo předčilo mé očekávání. Výborná práce i komunikace. S takovým přístupem jsem se v grafické branži opravdu dlouho nesetkala. Rozhodně zkoušet jiného grafika nebudu. Pokud chcete opravdu kvalitu a originalitu, tak doporučuji paní Evu Roverovou.

Lucie Peterková

slimlife.cz ~ luciev@email.cz ~ 774 744 563
Paní Roverová má skvělý osobitý styl a naši představu vystihla graficky naprosto dokonale. Během dolaďování vizuálu probíhala komunikace bez problému a grafička nám vycházela vstříc. Talent a kreativita, to jsou 2 slova, která ji dle našeho názoru charakterizují. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Město Kutná Hora

oddělení cestovního ruchu a marketingu Město Kutná Hora
www.destinace.kutnahora.cz
Paní Evu můžu vřele doporučit. Spolupracoval jsem s ní na redesignu našeho webu www.glamonde.cz a poté na tvorbě bannerů pro naši velkou reklamní kampaň. Je profesionálka každým coulem, má skvělé nápady, které po technické stránce dokáže dotáhnout k dokonalosti.

David Svoboda

majitel firmy
www.glamonde.cz
S paní Roverovou jsem spolupracoval na tvorbě nového designu pro internetovou kuchařku. S výsledkem jsem velice spokojen a mohu jen doporučit.

Tomáš Benhák

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS