Doporučení z první ruky

Filip Hudetz — audiovizuální tvůrce, filmmaker, marketér, režisér a animátor


Zobrazuji všech 5 doporučení

Robert Marek

Měl jsem možnost s Filipem spolupracovat a jeho nadšení a přehled v oboru mě nepřestával udivovat. Filip miluje co dělá a je v tom sakra dobrej! Zároveň ho baví neustále ladit výsledek do posledních detailů, takže pak můžete očekávat neobyčejný výstup. Filip je zkrátka filmař srdcem i duší a když bych chtěl nějaký projekt někomu svěřit, vyberu si jeho.

Robert Marek
producent, tvůrce a mentor reklamních videí

S Filipem spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s jeho prací spokojeni. Jednalo se především o tvorbu videí z firemních akcí. Oceňujeme jeho flexibilitu, spolehlivost a kreativitu. Spolupráci můžeme jen doporučit.

Martina Šmídlová
jednatelka společnosti Šmídl

Zažádal jsem FHVISION o vytvoření promo videa na můj servis počítačů a konzolí. Neměl jsem žádnou představu, jak by takové video mělo vypadat. Vše jsme spolu probrali a bylo mi navrhnuto vhodné řešení v podobě cca minutu dlouhého videa. Natáčení bylo rychlé a bezproblémové. Video bylo velmi kvalitně zpracováno, jak postprodukčně, tak vhodnými záběry. Celkový výsledek mě ohromil. Také jsem ocenil pomoc s kampaní na sociálních sítích.

Jan Šrajer
majitel TechCare

Firma TRIPPER děkuje Filipu Hudetzovi za vytvoření reklamních videí. Výborná spolupráce a perfektní přístup jak při natáčení, tak při následné tvorbě videí. S finální verzí videí jsme naprosto spokojeni. Doufáme, že pro naši firmu to nebyla jediná videa, na kterých jsme spolupracovali.

Viktor Macura
manažer projektu TRIPPER

Rozvíjet u dětí jejich přirozený umělecký talent je pro nás životním posláním. Vytvořit s nimi společnou videonahrávku, nazpívat píseň nebo zatančit společnou choreografii v době pandemie, kdy jsme se nemohli osobně setkávat, bylo pro naši školu novou zkušeností. Děkujeme Filipovi Hudetzovi za tuto inspirativní spolupráci. Ukázala nám, že i v nelehké době se dají vytvářet skvělé věci.

Zdeňka Křížková
ředitelka ZUŠ Králíky