Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Portfolio > Grafický návrh e-shopu Penshop.cz

Grafický návrh e-shopu Penshop.cz

Grafický návrh e-shopu pro jednoho z největších prodejců psacích potřeb v České republice. Design je založen na jemných odstínech béžové barvy v kombinaci s výraznou inkoustovou modrou, která skvěle doplňuje téma psacích potřeb.

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 58 položek v této galerii:

Grafický návrh e-shopu Penshop.cz
« Předcházející Logo a grafický návrh webu Dřevobox.cz  (zobrazit v plné velikosti)Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh e-shopu Penshop.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafický návrh webu Lamax  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh webu Nopek pekárny  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Filip Košnar

Filip Košnar

software Adobe
UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity — Webový design se zaměřením na použitelnost a atraktivní vzhled: UI/UX responzivní webdesign, wireframe a obsahová strategie, zapamatovatelná a smysluplná loga včetně manuálu, jednotný vizuální styl firmy. Dlouhodobé zkušenosti, odborné vzdělání a praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 27 doporučení
Mobil: 728 895 430 ~ Email: info@kosnardesign.cz ~ Web: www.kosnardesign.cz
Místo: Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Filip Košnar Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS