Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Malypetr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Malypetr — copywriter pro evropské technologické startupy

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Filip Malypetr:
Filip je pro mě master of copy. Dokáže se okamžitě adaptovat na tón komunikace, který je potřeba pro daný projekt a je zkrátka vypsaný. Texty mají spád, skvěle se čtou v češtině i angličtině, a díky tomu úspěšně budujeme povědomí o našich značkách SWCSummit a UP21 v Evropě. Zvládli jsme spolu 2 intenzivní půlroční komunikační kampaně a 2 roky spolupracujeme napříč všemi obsahovými formáty.

Jan Kříž

Chief Marketing Officer, UP21
Minulý rok jsem pracoval se spoustou freelancerů a spolupráce s Filipem byla rozhodně jedna z těch nejlepších. Co se mi opravdu líbí, je jeho time management, rychlá a upřímná zpětná vazba, konstruktivní přístup k práci a pořádná dávka kreativity. Takovou kombinaci moc lidí nenabídne. Filipa rozhodně doporučuju!

Martin Gažo

zakladatel dreamBIG
www.linkedin.com/in/martingazo10/?ppe=1
Kdyby se dal výkon copywritera vyjádřit motoristickými termíny, Filip by byl spolehlivou V12. Pracuje rychle, přesně a ještě se u toho dokáže pobavit. Své znalosti digitálního copywritingu doplňuje schopností tvořit v českém i anglickém jazyce.

Karolína Bělohlávková

kreativní ředitelka J. Walter Thompson Prague
www.linkedin.com/in/karolina-belohlavkov…
Filip kombinuje kreativitu v copywritingu s detailním nastudováním pozadí každého projektu. Díky své znalosti prostředí sociálních sítí, doplněné o copywriterské schopnosti, je schopný od základů navrhovat reklamní kampaně a propracovávat je do podoby detailních, do praxe promítnutelných plánů.

Daniel Piterák

CEO Danny P.
www.dannypstyle.cz/pages/nas-pribeh
Filipa mám na prvním místě vždycky, když potřebuju copywriterskou pomoc. Pracovali jsme spolu na spoustě projektů od blog postů přes zákaznické emaily a transformace odborných textů do lidského jazyka po texty na weby. Filip vždy odevzdá práci v domluveném termínu a vysvětlí, co stojí v pozadí konkrétní formy textů. Miluju jeho texty! Pořád nedokážu přijít na to jak, ale vždy dostanou mě i naše uživatele.

Kate Pljaskovova

CEO Liwely
www.linkedin.com/in/kpljaskovova/?ppe=1
S Filipem si skvěle rozumíme, což se pozitivně projevuje na naší spolupráci. Všechna jednání s ním jsou příjemná a odlehčená. V Angelcamu máme spoustu speciálních požadavků a Filip se s nimi vždy vypořádá, jako by se nic nedělo.

Luke Kuca

Partnership success manager, Angelcam
blog.angelcam.com
Za svou kariéru jsem měl příležitost pracovat s několika copywritery. Filip je ze všech nejlepší. Jeho textům nechybí síla ani humor. Připoutají čtenáře a nepustí ho, dokud není řečeno vše podstatné.

Michal Brtníček

CEO & Founder, Meebio
www.meebio.cz ~ 734 752 930
Filip je ten typ člověka, který svým zapáleným přístupem fascinuje okolí a motivuje ostatní k dosažení skvělých výsledků. Během své kariéry jsem potkal jen pár lidí, kteří ke své práci přistupují se stejným nadšením.

Michal Novák

Head of Communications, Foresite
www.linkedin.com/in/novak88/?ppe=1 ~ michal.novak@foresite.cz ~ 721 231 812
Filip je profesionál se schopností tvořit vynikající texty na základě porozumění marketingovým a obchodním cílům. Spolupráce s ním je naprosto hladká. Je to týmový hráč s kreativním a inovativním přístupem k práci a já jsem velmi ráda, že mám Filipa ve svém týmu.

Ivanna Gladysh-Mirkovska

Marketing Automation ve společnosti Dzinga
S Filipem jsme pracovali na několika projektech a vždy jsme byli velmi velmi spokojení s profesionálním a originálním přístupem jeho copy. Určitě spolu budeme nadále spolupracovat.

Joanna Varró

www.varrojoanna.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS