Doporučení z první ruky

MgA. Filip Starý — grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

S Filipem spolupracujeme několik měsíců a jsme nadmíru spokojeni. Je to spolehlivý a kreativní grafik, který dokáže vidět souvislosti a dívat se na věc nejenom z grafického pohledu. Kromě spousty skvělých grafických návrhů přispěl i mnohými nápady a postřehy mimo původně dohodnutý rozsah práce, což dosvědčuje jeho kreativitu, pochopení našich problémů a potřeb a velký nadhled.

Tomáš Sedláček
provozovatel QRcards.com
www.qrcards.com ts@qrcards.com

Filip je naprostý profesionál. Spolupracujeme na grafice k online marketing kampaním již delší dobu a musím vyzdvihnout jeho spolehlivost, rychlé jednání, kreativitu (která je obzvláště v dnešní konkurenci dost třeba :) a výbornou kvalitu zpracování.

Vladimír Znamenský
online marketing specialista, zakladatel Champions' Marketing
www.championsmarketing.cz znamensky@championsmail.cz 724 878 641

Pana Filipa Starého mohu jen doporučit. Míly, rychlý, vstřícný, šikovný. Lepšího grafika jsem si nemohla vybrat!

Radka Černá
psycholožka
www.psycholog-cerna.cz 725 280 231

Spolupráci s Filipem můžu jedině doporučit. Skvělá a rychlá komunikace. S příští zakázkou půjdu opět rovnou za ním. Mám totiž 100% jistotu, že výsledek bude stát za to! Člověk s takovým talentem se jen tak nevidí.

Naďa Hůlková
Rapper, DJ, Comedian, Actress, Musician, Songwriter, Photographer, Artist, Graphic, Improviser
https://www.facebook.com/nada.hulkova.1/ nadja940@seznam.cz 731 459 250

Filip pro nás vždy odvedl vynikající práci a je přínosem pro naši společnost. Má vynikající dovednosti v oblasti grafického designu a velmi dobré komunikační dovednosti v angličtině. Kromě toho má oko pro detail, umí pracovat samostatně a je schopen postupovat podle velmi podrobných pokynů v angličtině, aby zajistil, že design odpovídá našim specifikacím a preferencím. Od té doby, co jsme před 2 lety začali spolupracovat, Filip dokončil přibližně 100 typografických projektů! Během tohoto velkého množství projektů nebyl s jeho prací ani komunikací jediný problém. Existovaly případy, kdy Filip šel během procesu do hloubky a bral ohled na kulturní nuance, díky čemuž jsou návrhy relevantnější a zajímavější pro diváky v České republice. Filipovi plně věřím a doporučuji ho v oblasti grafického designu. ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: Filip always done excellent work for us and is an asset to our company. He has superb design skills and thorough verbal communication skills in English. In addition, he is very detail-oriented, can work independently and is able to follow very detailed instructions in English to ensure that the design meets our specification and style preferences. Since we started working together, some 2 years ago, Filip has completed around 100 typographical design projects! There was not one single issue with his work or communication during this large amount of projects. There were instances where Filip went above and beyond during the design process to offer suggestions on cultural nuances that would make the designs more relevant and interesting to an audience in the Czech Republic. I trust Filip fully and recommend him for graphic design.

Michelle Finn
Resource Engagement Lead & Quality Manager
www.wordbank.com

Na Filipa už nedám dopustit. Tvoří naši grafickou stránku brandu od začátku (fotografie, videa), je spolehlivý, rychlý a zároveň lidský. Poměr cena × výkon je nadprůměrný.

Anna Sedláková
zakladatelka Indiánky, z. s.
indianky.cz

S Filipem spolupracuji pravidelně v rámci grafiky pro neziskovou organizaci Trash Hero. Především oceňuji perfektní individuální přístup, odborný pohled a spolehlivost. I jednoduchá práce je vždy promyšlená do detailu. Spolupráci s Filipem vřele doporučuji!

Simona Marhounová
TRASH HERO CZECH REPUBLIC z. s.
www.trashhero.cz

Filip nám byl doporučen kamarády z Pardubického lajfu a doporučení to bylo skvělé! V šibeničním čase, který jsme na natočení promospotu kvůli účasti v semifinále soutěže Neziskovka roku 2020 měli, dokázal natočit kvalitní video, které citlivě a poutavě představuje naši neziskovou společnost CEDR Pardubice o.p.s. Filip má cit pro detail, umí ve zkratce vystihnout podstatu a myšlenku, aniž by použil explicitní výrazové prostředky. Komunikace s ním byla naprosto bezproblémová a rychlá, vše dodal v termínu a mile nás překvapila i cena za jeho práci, navíc se slevou pro neziskové organizace. Za nás jednoznačně jednička s hvězdičkou :) a Filipa můžeme rozhodně vřele doporučit!

Alice Voborníková
nestátní neziskovka podporující lidi se zdravotním omezením
www.cedrops.cz vobornikova@cedrops.cz 771 138 171

S Filipem jsem v minulosti spolupracoval už několikrát. Tentokrát jsem se na něj obrátil se zadáním vytvoření dárkového voucheru. Na spolupráci s ním mě baví to, že pozorně naslouchá mým návrhům a mnohdy až v překvapivě krátké době přijde zpět s několika možnými variacemi, které ctí mé požadavky, ale dávají jim kreativní, jednoduchou a vzdušnou, dokonalejší podobu. Zároveň ale neváhá využít příležitost překvapit mě spolu s ostatními také návrhem, který je zcela výsledkem jeho kreativity a hravé představivosti. Nejenže jsem se pro právě tento návrh nakonec rozhodl, ale jeho tvůrčí myšlenkové pochody inspirují i mou vlastní tvorbu, což mě moc baví a motivuje k tomu, abych se za ním vrátil s novým zadáním.

Filip Zvěřina
fotograf na volné noze
www.filipzverina.com studio@filipzverina.com 731 765 756

S Filipem jsem měl tu čest mnohokrát spolupracovat. Ať to bylo v začátcích pod křídly stejné reklamní agentury, tak později ve svých vlastních projektech. Ať se jeho zkušenosti promítly v samotné práci nebo cenných radách, vždy se projevil jeho vytříbený cit pro detail i grafické cítění. Spolupráci s ním nezbývá než doporučit!

Martin Komínek
volnonohý copywriter a eventový produkční
kominekma@gmail.com 720 646 307