Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Filip Starý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Filip Starý — grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Filip Starý:
Spolupráci s Filipem můžu jedině doporučit. Skvělá a rychlá komunikace. S příští zakázkou půjdu opět rovnou za ním. Mám totiž 100% jistotu, že výsledek bude stát za to! Člověk s takovým talentem se jen tak nevidí.

Naďa Hůlková

Rapper, DJ, Comedian, Actress, Musician, Songwriter, Photographer, Artist, Graphic, Improviser
https://www.facebook.com/nada.hulkova.1/ ~ nadja940@seznam.cz ~ 731 459 250
Na Filipa už nedám dopustit. Tvoří naši grafickou stránku brandu od začátku (fotografie, videa), je spolehlivý, rychlý a zároveň lidský. Poměr cena × výkon je nadprůměrný.

Anna Sedláková

zakladatelka Indiánky, z. s.
indianky.cz
S Filipem spolupracuji pravidelně v rámci grafiky pro neziskovou organizaci Trash Hero. Především oceňuji perfektní individuální přístup, odborný pohled a spolehlivost. I jednoduchá práce je vždy promyšlená do detailu. Spolupráci s Filipem vřele doporučuji!

Simona Marhounová

TRASH HERO CZECH REPUBLIC z. s.
Filip nám byl doporučen kamarády z Pardubického lajfu a doporučení to bylo skvělé! V šibeničním čase, který jsme na natočení promospotu kvůli účasti v semifinále soutěže Neziskovka roku 2020 měli, dokázal natočit kvalitní video, které citlivě a poutavě představuje naši neziskovou společnost CEDR Pardubice o.p.s. Filip má cit pro detail, umí ve zkratce vystihnout podstatu a myšlenku, aniž by použil explicitní výrazové prostředky. Komunikace s ním byla naprosto bezproblémová a rychlá, vše dodal v termínu a mile nás překvapila i cena za jeho práci, navíc se slevou pro neziskové organizace. Za nás jednoznačně jednička s hvězdičkou :) a Filipa můžeme rozhodně vřele doporučit!

Alice Voborníková

nestátní neziskovka podporující lidi se zdravotním omezením
www.cedrops.cz ~ vobornikova@cedrops.cz ~ 771 138 171
S Filipem jsem v minulosti spolupracoval už několikrát. Tentokrát jsem se na něj obrátil se zadáním vytvoření dárkového voucheru. Na spolupráci s ním mě baví to, že pozorně naslouchá mým návrhům a mnohdy až v překvapivě krátké době přijde zpět s několika možnými variacemi, které ctí mé požadavky, ale dávají jim kreativní, jednoduchou a vzdušnou, dokonalejší podobu. Zároveň ale neváhá využít příležitost překvapit mě spolu s ostatními také návrhem, který je zcela výsledkem jeho kreativity a hravé představivosti. Nejenže jsem se pro právě tento návrh nakonec rozhodl, ale jeho tvůrčí myšlenkové pochody inspirují i mou vlastní tvorbu, což mě moc baví a motivuje k tomu, abych se za ním vrátil s novým zadáním.

Filip Zvěřina

fotograf na volné noze
www.filipzverina.com ~ studio@filipzverina.com ~ 731 765 756
S Filipem jsem měl tu čest mnohokrát spolupracovat. Ať to bylo v začátcích pod křídly stejné reklamní agentury, tak později ve svých vlastních projektech. Ať se jeho zkušenosti promítly v samotné práci nebo cenných radách, vždy se projevil jeho vytříbený cit pro detail i grafické cítění. Spolupráci s ním nezbývá než doporučit!

Martin Komínek

volnonohý copywriter a eventový produkční
kominekma@gmail.com ~ 720 646 307
Služby pana Starého jsem si vybral poté, co mě na internetu zaujalo jeho portfolio. Potřeboval jsem vytvořit zajímavé logo pro mé www stránky, ale zároveň jsem neměl rozpočet oslovit velkou reklamní agenturu. Potřeboval jsem logo na profesionální úrovni. Teď vím, že jsem si vybral správně. Pan Starý velmi dobře pochopil podstatu mého businessu a do loga vložil myšlenku, která přesně charakterizuje mou práci. S logem jsem velmi spokojen a služby pana Starého bych doporučil i dalším podnikatelům, kteří hledají dobrý poměr výkon/cena.

Matej Marek, MSc.

statistickezpracovanidat.cz ~ info@statistickezpracovanidat.cz
Filipa vřele doporučuji. Skvěle se s ním komunikovalo, spolupráce byla svižná s výborným výsledkem. Je to opravdový profesionál. Další zakázku budu bez váhání směřovat opět na něj.

Kateřina Krištofová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS