Doporučení z první ruky

František Burda — tvůrce webů, projektový manažer a grafický návrhář pro online i offline prezentaci


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

S Františkem Burdou spolupracuji již několik let, a to k naprosté spokojenosti mé i naší společnosti. Oceňuji jeho profesionální přístup, kreativitu a schopnost naladit se na dané zakázky tak, aby výsledek byl vždy co nejlepší. A ty výsledky opravdu stojí za to!

Roman Vágner

Naše firma Hansen&Klein s.r.o. má náročné zákazníky, a tedy i my musíme být nároční na provedení grafiky a designu, a v tomto se na Františka Burdu můžeme vždy plně spolehnout, na 100% komunikaci, jeho kreativitu a samostatnost a precizní domyšlené výstupy.

Martin Hradecký

Spolupráce s Františkem? To byla vždy otevřená a milá setkání s velkou trpělivostí nad mými kreativními nápady, kterým dokázal dát skvělou podobu.

Pavlína Langerová

Pan Burda nám dělal grafiku k více projektům a velmi dbal na to, abychom byli s výsledkem spokojeni. Vždy jsme tak vše dotáhli do zdárného konce. Kdybych měl vyzdvihnout jednu vlastnost, tak oceňuji především trpělivost, kterou s námi pan Burda měl :) Oceňuji také profesionalitu.

Václav Daněk

S Františkem již několik let spolupracuji na grafice webu a stále zůstávám jeho věrnou zákaznicí. Má totiž přesně ty ingredience, které grafik potřebuje mít: kreativní nápady, smysl pro jemnost a vkus, lidský přístup k věcem a smysl pro humor.

Jindřiška Chaloupková

S Františkem Burdou jsme v minulosti spolupracovali na několika projektech, od vytváření sady piktogramů, přes grafiku webu, až po ilustrace a sazbu obsáhlé brožury. František má marketingové myšlení a umí se doptat na věci, u kterých leckdy klienta ani nenapadne, že by je měl grafik vědět. Sám pak dokáže přijít s návrhem řešení, které je leckdy lepší, než původní klientova vize.

David Šmída

Pokud chcete mít nejen skvělou grafiku, ale i pohodu při při práci, doporučuji Františka Burdu. Sluncem a pohodou prozářený grafik vám kromě pečlivého zpracování zakázky pohladí duši a vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuji zažít.

Václav Kovařík

S Františkem se mi dobře spolupracuje. Jako správný profesionál vyslechne klienta a vychází z jeho zadání ale zároveň upozorní na možná úskalí zakázky a navrhne způsob jejich řešení. Jeho výstupy pro nás byly vždy zpracovány ve stanoveném termínu a obsahově k naší plné spokojenosti.

Vladimír Vedra

Spolupráce s Františkem byla přesně taková, jakou jsem si představoval. Provedl mě jednotlivými kroky při tvorbě mých webovek po grafické stránce, a to profesionálně, rychle a cenově dostupně. Doporučil možné přístupy pro můj obor a s dalším zpracováním stránek mě odkázal na své kolegy, kteří si jeho výstupy pochvalovali.

Tomáš Hofrichter

U Františka oceňuji jeho kreativitu a jeho vlastní přesah, který pokaždé vnáší do svých návrhů. František je grafik, který nejen o práci pro své klienty hodně přemýšlí, ale také sleduje aktuální světové trendy, které uplatňuje ve svých návrzích. Jsem rád, že pracovní spolupráce časem přerostla v přátelství.

Radek Holík