Doporučení z první ruky

Ing. František Rajtmajer — webový analytik a PPC specialista


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Jiří George Konečný

Rád spolupracuji s profíky. A tím František určitě je. Náš nový agenturní web nedosahoval očekávaných výsledků. Františkova analýza nejen přesně v několika bodech ukázala, kde nás tlačí bota, ale i v ní doporučil jasné a konkrétní kroky vedoucí k nápravě. Čas a peníze investované do této spolupráce mi dávají velký smysl. Díky za to a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Jiří George Konečný
společenský a sportovní moderátor, facilitátor

Spolupracujeme s panem Rajtmajerem více než rok a za tuto dobu s naším obchodem udělal zázraky. Dokáže si zanalyzovat trh a cílit reklamu přímo na klienty, kteří náš produkt potřebují, což je pro nás byznys stěžejní. Jeho práce je promyšlená a vždy individuální a na míru – máme zkušenost z více projektů. Mohu vřele doporučit a ve spolupráci budeme zajisté pokračovat.

Petra Honzíková
www.fit-strava.cz

Mohu jen říct, že Františkovy služby, a že jich nebylo málo, mi velice pomohly s propagací mého webu, aby lépe vyjížděl ve vyhledávačích. Myslím, že kampaně jak na eshop, tak na druhé stránky nabízející úklidové služby, byly velice dobře nastavené, příjem nových poptávek a i realizace zakázek byla značná. Pokud bych potřeboval další služby, které František nabízí, určitě bych ho opět oslovil a navázal spolupráci.

Jan Vodrážka
provozovatel eshopu a úklidové firmy

Pro náš web jsme se rozhodli využít služby Františka Rajtmajera. Na začátku nám vypracoval návrhy úprav webu, za účelem snížení okamžitých odchodů ze stránky. Následně František vypracoval vícero variant online marketingu s jeho komentáři a doporučeními. Reklamní kampaně František neustále optimalizoval i v jejich průběhu, což mělo za následek, že jsme dosáhli velmi výhodné ceny za proklik a požadované návštěvy naší stránky. Františkovy služby doporučuji pro každého, kdo v této oblasti potřebuje poradit. Ocenili jsme především jeho profesionální přístup, příjemnou komunikaci, spolehlivost a velké množství zkušeností v oboru.

Tomáš Petrek
IAESTE VŠCHT Praha

Pokud potřebujete zvýšit návštěvnost stránek v placeném marketingu, zlepšit obsahovost webu a mnoho dalšího, pak určitě doporučuji pana Rajtmajera. Při první schůzce jsme se dohodli na určitých pravidlech a mých představách a každý měsíc hodnotíme situaci a upravujeme marketingovou strategii podle představ. Férové jednání, aktivní přístup, nové inovace, rychlá odezva na požadavky. Doporučuji!

Josef Větrovec
hodinový manžel
www.hodinovypepan.cz

František pracuje s důrazem na výsledek. Potkali jsme se na několika projektech a mimo přímé spolupráce byl i naším kontraktorem. V obou těchto rolích se mi s ním vždy pracovalo výborně. Jeho smysl pro seberozvoj a zdokonalení dává výhodu neustálého posunu. Z jeho práce budete mít pocit, že se „konečně něco mění a pohybuje“.

Milan Brych
brych.milan@gmail.com 732 549 489

Pan Rajtmajer byl vybrán na základě jeho kvalitní nabídky ze širokého výběru poptaných společností. V brzkém termínu dodal vše dohodnuté (audit předčil mé očekávání), provedl osobní školení, vysvětlení jednotlivých pojmů a nabídl další podporu a služby. Děkuji, rád se na něj zase obrátím a rozhodně doporučuji.

Erik Komanec
Marketing manager
www.golemtech.cz

S Františkem se komunikovalo perfektně a na profesionální úrovni. Vše, co jsme potřebovali rychle nastavil, vysvětlil a byl po ruce, když jsme potřebovali. Na konci nás příjemně překvapil s pěkně zpracovaným vyhodnocením PPC reklamy a doporučením do budoucna, čehož si ceníme. Děkujeme.

Natália Prídavková
Event coordinator at Engage Advisory
natalia.pridavkova@engage-advisory.com 792 226 214

Na spolupráci s Františkem nejvíce oceňuji rychlé a vstřícné jednání. Je to profík ve svém oboru a dokáže myslet v širokých souvislostech, což mi pomáhá při plánování strategie komunikace.

Alexandra Kubová
www.pojistenafaktura.cz

Poctivá, rychlá a výborně zpracovaná analýza projektu. Děkujeme!

Veronika Součková
Česká televize
www.decko.cz veronika.souckova@ceskatelevize.cz 731 433 451