Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Rajtmajer > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. František Rajtmajer — webový analytik a PPC specialista

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. František Rajtmajer:
BcA. David Jindra
S Františkem jsme realizovali implementaci Enhanced Ecommerce v GA. Postaral se nám o nastavení celého systému a poradil nám s implementací. Celá spolupráce probíhala na jedničku – na naše dotazy reagoval František téměř okamžitě a vzhledem k jeho příjemnému vystupování nebyl nikdy problém se na cokoliv doptat. Je to profesionál a spolupráci s ním vřele doporučuji!

BcA. David Jindra

webdesignér, programátor a grafik
František nám pomohl náš marketing posunout o level dále. Jeho reporty nám každý měsíc ukazují, že kráčíme správným směrem. Odhalil taky mnoho technických nedostatků na našem webu, které bychom bez pana Rajtmajera neměli doteď odstraněny. Díky a těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Petr Čerňanský

Rybizak.cz
Rybizak.cz
S Františkem spolupracujeme téměř půl roku na PPC kampaních v ČR i na Slovensku. Vážím si jeho profesionálního přístupu a osobních konzultací, kdy společně vymýšlíme nejvhodnější cestu. Kdykoliv se na něj obrátíme, máme jistotu rychlé odezvy.

Blanka Bílková

Spolupráce s panem Rajtmajerem je vynikající a mohu ji pouze doporučit. Výborný proaktivní přístup, široké znalosti, prostě profesionál. Pan Rajtmajer nám pomohl a pomáhá s nastavením a správou Google Ads a Analytics.

Miroslav Dobeš

COO
vidello.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS