Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Gordana Raková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Gordana Raková — překladatelka, tlumočnice a lektorka ruského a polského jazyka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Gordana Raková:
S paní Rakovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mou specializací jsou zakázky na poslední chvíli, které měly být hotové nejlépe den předtím. Vždy mi vyšla vstříc a udělala maximum pro splnění nesmyslného termínu, který jsem zadal. Veřejně chci poděkovat paní Rakové a doporučit ji všem, kdo hledá kvalitní služby a seriozní jednání.

Ing. Jakub Šedý

CK CoolCamp
www.CoolCamp.cz ~ sedy@coolcamp.cz
Paní Raková pro naši produkci překládala a titulkovala celovečerní dokument do ruštiny. Poradila si i se specifickým sportovním žargonem a práci odevzdala v perfektní kvalitě. Až budeme v budoucnu opět potřebovat překladatele, s důvěrou se na ni obrátíme.

Denisa Špetlová

režisérka
spetlafilm.com ~ denisa@spetlafilm.com ~ 739 303 741
V souvislosti s konzultacemi a překlady Mgr. Rakové si ji na základě svých dosavadních zkušeností dovoluji doporučit jako profesionálku pro překlad z ruského jazyka do českého a naopak. Její odborné kvality a dosavadní zkušenosti ji předurčují rovněž jako konzultantku pro zpracování diplomových a bakalářských prací. Překladatelku Rakovou oslovuji poměrně často ve věcech konzultačních či při překladech náročných textů, Nikdy jsem se nesetkala se situací, kdy by si nedokázala poradit i se sebevíc obtížnou odbornou terminologií. Překlady včetně korektur Mgr. Rakové jsou na skvělé úrovni, a proto ji všem vřele doporučuji.

Eva Zemanová

S překladem jsme byli spokojení. Paní Raková reagovala rychle a byla k dispozici i přesto, že jsme občas měli urgentní ad hoc překlad. Spolupráci doporučuji.

Vendula WeDigital

Absolvoval jsem semestrální kurz v jazykové škole. Výuka byla přesně přizpůsobena úrovni a potřebám frekventantů. Práce s texty, médii, akcentována aktuální společenská témata. Aktivní, pestré, zajímavé. Lektorka pružně zapracovává přání a připomínky posluchačů. Paní Gordana Raková je přesně tou lektorkou, kterou v kurzu chcete potkat.

Bc. Antonín Daněk

Děkuji za ochotu a pomoc. Rychlý překlad. Moc doporučuji :)

Hanka Friedelová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS