Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Gajdová Hetmerová — grafická designérka a DTP specialistka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S paní Hanou spolupracujeme opakovaně již přibližně rok. Vytváří pro nás vkusné a přehledné grafické podklady pro katalogy, různé letáky a skládačky, logo, … Navrhla pro nás i design webových stránek. Její práce je bezvadná a velmi estetická. Má kreativní nápady, které umí bez problémů sladit s našimi požadavky. Svými návrhy náš web i značku „ceriflexmatrace“ jasně oddělila od konkurence a zároveň jimi vyjádřila o čem jsou naše produkty.

Saša Novotná
jednatelka a manažerka velkoobchodní firmy dovážející italské matrace
www.ceriflexmatrace.cz sasa.novotna@prodit.sk

S paní Gajdovou Hetmerovou spolupracujeme už několik let. Připravila pro nás několik katalogů i dalších materiálů. Na Haně je úžasné, jak dokáže pochopit a vystihnout záměr. Pokud hledáte úžasnou grafiku, přehlednost, ale i něco navíc - vtisknutí ducha vašeho záměru, doporučujeme.

Jiří Košut
společnost zabývající se importem masivního jídelního nábytku
www.natoor.cz jiri.kosut@natoor.cz 604 169 314

S Hankou jsme navázali spolupráci v rámci vizuálu pro novou metodiku (Venkovní výuka), od té doby jsme spolupracovali na několika dalších projektech – propagační grafice i publikacích. Hanka umí skvěle skloubit zpracování grafiky s vlastními ilustracemi, a také velmi citlivě pracovat s ilustracemi dalších autorů. Je nápaditá, přitom dovede přesně podle potřeb zakotvit i požadavky grafických manuálů a trpělivě zpracovat i případnou změnu v zadání – naše zakázky leckdy nejsou jednoduché. Cením si toho, že dovede reálně odhadnout náročnost zakázky časově i finančně, na spolupráci je spolehnutí. Spolupracujeme s ní rádi a vždycky se těšíme na výsledek.

Veronika Neckařová
PR manažerka
www.lipka.cz