Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Kroupová — koučka, supervizorka, mediátorka a mentorka ve školství


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Hankou jsem začala spolupracovat v rámci nabídky mentoringu pro vedoucí pedagogické pracovníky. Naše setkání a rozhovory mi pomáhají „zastavit se“, utřídit si otázky, nad kterými přemýšlím, ujasnit si potřeby, podívat se na ně širší optikou. Přitom mi nepodsouvá řešení, nehodnotí mě, nechává mě dojít k vlastním rozhodnutím. Její vedení je bezpečné a podporující.

Kateřina Konečná
ředitelka ZŠ Gagarinova Droždín

S Hankou Kroupovou spolupracuji dlouhou dobu. Vynikající mediátorka, která umí propojit skupiny, které se nedokážou shodnout. Skvělá mentorka, pod jejím vedením si uvědomíte svůj potenciál, zlepšíte formy své práce. Zároveň velká odbornice na současné vzděláváni, rozumí aktuálním problémům, dokáže pro ně najít řešení.

Hana Vacková
středoškolská učitelka Gymnázium Tomkova Olomouc Hejčín

Spolupráci s Hankou jsem začala ve chvíli, kdy jsme jako organizace procházeli náročným obdobím plných změn. Společně jsme se vydaly k rozklíčování toho, co za roky práce v nezisku přinesla kumulace rolí, pozic... Dotkly jsme se různých témat např. od organizační struktury, kompetencí až po vztahy na pracovišti. Mnohé věci se tak staly přehlednější, jasnější, dávají větší smysl.

Lenka Kalniková
Rodinné a mateřské centrum Sluníčko Karviná

Na první schůzku koučinku jsem k Hance šla, když jsem končila v práci a přemýšlela, kam dál… Hanka mi pomohla zmapovat, co umím (na první schůzce jsem si myslela, že vlastně nic moc, a nakonec jsme popsaly pořádný kus papíru mých zkušenosti a dovednosti!) a co chci, kladla mi všechny ty otázky, a já na ně hledala odpovědi… provedla mé celým tím procesem. Teď dělám práci, která mě moc baví a naplňuje! Spolupráce s Hankou byla skvělá!

Edita Š.