Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Kroupová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Kroupová — ilustrátorka a digitální kreslířka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Hana Kroupová:
Ještě jednou chci moc děkovat Hance za krásný obrázek na svatební oznámení, který nám namalovala v digitální podobě. Požádala jsem ji o veselý obrázek, na kterém budu já s ženichem a dětmi. Dokonale vystihla vše co jsme chtěli. Naše podobizny, vtipnost, barevnost… krásně vymyslela a zanesla do obrázku všechny informace, které se svatby týkají. Byla velmi rychlá a se vším nám vyhověla. Opravdu mohu jen doporučit!

Lenka Švíbková

736 768 434
Hanka pro mě vypracovala již nejedno originální obrázkové přání a musím vyzdvihnout především její nápaditost a schopnost pokaždé namalovat výraz tváře, z něhož na první pohled vyzařuje příjemná nálada, která se následně spolehlivě přenáší i na osobu, pro kterou je přání určeno. Nejen proto jednoznačně doporučuji.

Michal Novák

Pro náš nový projekt Originální knihy, který v létě 2016 uvedeme na trh, jsme potřebovali ilustrátory pro pohádky a dětské příběhy na jméno. Oslovili jsme ilustrátorku a digitální kreslířku Hanu Kroupovou. Dohodli jsme se s ní na ilustrování personalizované knížky pro školní děti Alenčiny prázdninové trampoty. Spolupráce byla perfektní. Hanka je příjemná, skvěle se s ní komunikuje, je operativní a její výsledná práce je kvalitní. Obrázky dětského čtenáře zaujmou i pobaví. Náš projekt průběžně doplňujeme o další dětské knihy a určitě Hanku pro spolupráci znovu oslovíme. Jsme velmi spokojeni a ilustrátorku doporučujeme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka ELTISK s.r.o. Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS