Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hana Kubáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hana Kubáčková — realitní makléřka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Hana Kubáčková:
Když jsem v létě 2016 poprvé přijela na pozemek do Hlásné Třebáně, našla jsem nádherné místo a potřebovala najít odvahu ho koupit. Své ano jsem dokázala říct až na třetí prohlídce, i když jsem hned věděla, že je to ono. Díky trpělivému přístupu Hany Kubáčkové mám teď to, co jsem vždy chtěla. Hana mě vedla tím kusem přírody až se spirituální hloubkou a ujasnila mi vztah člověka a přírody ve vzájemné harmonii… Díky za její přístup.

Mirka Novotná

Praha
Hanu Kubáčkovou nám přinesla náhoda, žádného makléře na prodej bytu jsme s manželem nechtěli. Zvlášť ne takového, který bude ve stylovém obleku mluvit v právních a formálních hádankách. Zapůsobilo na nás ale hned první setkání, lidská otevřená komunikace, žádná nutnost se k čemukoliv předem upisovat a jednání založené na důvěře. Prodejem nemovitosti jsme pak procházeli postupně, srozumitelně a krom ušetřených starostí se podařilo dostat i na lepší cenu. Děkujeme Vám, Hanko, naše představy o realitní kanceláři se s Vámi výrazně proměnily a rádi doporučujeme dál.

Monika Semotánová

Chtěli bychom poděkovat paní makléřce Hance Kubáčkové za velmi profesionální, empatický a lidský přístup při prodeji našeho velkého stavebního pozemku. Díky paní Kubáčkové, její vstřícnosti, obětavosti a trpělivosti, se podařilo naši nemovitost úspěšně prodat. Všechny právní záležitosti prodeje byly dotaženy k dokonalosti a do všech detailů. Je vidět, že když někdo dělá svojí práci s láskou a radostí, je výsledek ke spokojenosti všech stran. Její služby vřele doporučujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

Jan Kolín

Příjemné jednání, ochota zodpovědět všechny naše dotazy, profesionalita, přesnost. Chceme poděkovat paní Haně Kubáčkové za to, že se postarala o prodej našeho bytu na výbornou, vše proběhlo hladce, rychle, bez stresu a komplikací. Po této zkušenosti doporučujeme paní Kubáčkovou dál našim známým a přejeme jí hodně úspěchu a štěstí.

Petr Jiskra

Paní Haně Kubáčkové bychom rádi poděkovali za vstřícnost a asistenci při koupi našeho prvního domu. Provedla nás zcela profesionálně nejen koupí celého domu, ale také veškerou administrativou, která s koupí domu souvisí. Díky jejímu vstřícnému přístupu s ní spolupracujeme i dále v rámci dalších realitních záležitostí, a to i v pracovní rovině. Děkujeme.

Jiří Jinger

Praha
S Hankou Kubáčkovou byla velmi dobrá spolupráce. Po celou dobu prodeje naší nemovitosti zajišťovala kompletní servis. Rychlá reakce na maily, pravidelná komunikace o vývoji, příprava smluvních podkladů, komunikace s katastrem, převody. Vše bylo prováděno pečlivě a rychle a ihned jsme byli informováni. Byla to pro nás příjemná zkušenost.

Pavel Micaj

Paní Kubáčková je nejen fantastický člověk, ale i realitní makléř, kterého jeden jen tak nepotká. Svoji práci dělá na 150 % – vždy ji tedy odvede daleko za očekávání. Osobně mi pomohla s vysněným bydlením a to nejen s jeho nalezením, ale také s doporučením toho správného hypotečního poradce (původní zpracovával hypotéku X měsíců, doporučený poradce ji měl vyřízenou za 2 týdny), zajištěním kompletní komunikace s původními majiteli, právním řešením a dokonce s věcmi, jako jsou převody energií. Pokud na paní Kubáčkovou někdy narazíte, nenechte si spolupráci s ní ujít. Taková profesionalita a jednání se v českých luzích a hájích jen tak nevidí.

Eva Wade-Keszey

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS