Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Hana Rusá, LL.M. > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Hana Rusá, LL.M. — advokátka se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní a zdravotnické právo

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace JUDr. Hana Rusá, LL.M.:
Děkujeme za perfektně odvedené služby pro naši společnost. Od paní doktorky vždy obdržíme perfektní výstup, který bere v potaz specifické požadavky naší společnosti. Máme jistotu, že poradenství, konzultace, interní směrnice, revize smluv či jejich příprava maximalizují naše potřeby ve smyslu zajištění bezpečného a hladkého fungování smluvních vztahů a chodu obchodní společnosti. Spolupracujeme na vymáhání pohledávek od sestavení jednoduché upomínky přes výzvu až po případné zažalování neplacené pohledávky a její exekuci. Paní doktorka nám je oporou při vytváření pracovních smluv a interních směrnic. Konzultujeme společně obchodní podmínky, smlouvy s dodavateli a odběrateli či s poskytovateli skladovacích či kancelářských prostor. Je dobré vědět, že jsme v rukách profesionálky, která má vždy na paměti specifické potřeby klienta a myslí i za nás v momentech, které nemusí být a nejsou managementu společnosti předem zřejmé. Jsme rádi, že můžeme touto formou poděkovat za více než dvouletou spolupráci mezi naší společností s 50 zaměstnanci a obratem přes 500 mil. korun ročně a právničkou, která nám svou prací a pílí k těmto výsledkům dopomohla.

Vladimír Dupal

Finance Director CZ/SK, SIROWA Czech s.r.o
S paní JUDr. Rusou spolupracuji již delší dobu. Pomáhala mi s veškerou legislativou v rámci zakládání nové kliniky. Starala se a stále stará o to, aby všechny smlouvy nejen se státními orgány v procesu registrace, ale potom i s pronajímateli a obchodními partnery, byly v souladu s předpisy a nepřekvapily nás potom někdy nějaké nepříjemnosti. Cením si i toho, že pro mě zajišťovala a kontrolovala smluvní vztahy s anglicky hovořícími klienty. Pro mě jako lékaře a podnikatele zároveň jsou velmi důležitými faktory spolehlivost, rychlost, znalost, odbornost a schopnost správně analyzovat problém či situaci a umět ji řešit. Ať zavolám kdykoli, VŽDY je paní doktorka k dispozici – i když např. telefonuje nebo má jednání, vím, že okamžitě, kdy se k telefonu dostane, volá zpět. Neměnila bych!

MUDr. Monika Kavková

majitelka kliniky estetické medicíny Be Elite Clinic
Naše firma je na maloobchodním trhu již od roku 1994 a vždy jsme se snažili za každých okolností postupovat v souladu s platnými zákony. Každý asi ví, jaké jsou zákony džungle a obzvlášť v maloobchodě. Díky JUDr. Rusé se nám podařilo nastavit veškeré prodejní procesy tak, aby byly v souladu se zákony. Nadstandardní zákonná ochrana spotřebitele v ČR je velmi komplikovaná zejména v oblastí e-shopů. Vypracování přesných obchodních podmínek nám pomohlo zabránit potenciálním sporům se zákazníky. Její precizní práci potvrdilo i několik vítězných sporů s ČOI, kde nakonec bylo potvrzeno, že naše firma postupuje v souladu se zákonem tak, jak patří k její tradici.

Aleš Háněl

jednatel společnosti H.S.H. Sport s.r.o.
S paní doktorkou spolupracuje naše stavební firma již delší dobu. Převážně se jedná o kontrolu smluv a dokumentů spjatých s našimi zakázkami. Dále pak zpracování firemních dokumentů (pracovní smlouvy, objednávky, předávací dokumenty, atd.), právní poradna na telefonu v rámci možností. Paní doktorka je mladá, dravá, svědomitá a časově flexibilní. V dnešní době je těžké najít partnera, který když něco slíbí, tak i splní. Na paní doktorku je v tomto ohledu 100% spolehnutí.

Petr Purma

jednatel společnosti PUMEX s.r.o.
S Hankou spolupracujeme v rámci právního poradenství, týkajícího se spotřebitelských soutěží našich klientů. Na Hance si velmi vážím jejího proaktivního a partnerského přístupu, schopnosti se rychle zorientovat v dané problematice a soustředit se na detaily. Další věcí, kterou si u ní velmi cením, je rychlost zpracování, která je v oboru reklamy téměř nezbytná. Mohu s klidem říci, že je to profesionál, který dokáže s daným problém efektivně pomoci, a ráda s ní spolupracuji na mých zakázkách.

Simona Hanušová

Senior Account Manager, ritual communication s.r.o.
S prací paní doktorky jsem velmi spokojená, pomohla mi ve velmi těžké životní situaci. Jen díky její profesionální práci a přístupu jsem vše zvládla. Oceňuji i její lidský přístup, byla mi oporou. Mám jistotu, že se mám na koho obrátit. Děkuji.

Jitka Urbanová

Kontakt na paní doktorku jsem získala od kamaráda. V současné době koronaviru vše řešíme telefonicky nebo online. Jsem s jejím přístupem velmi spokojená. Paní doktorka je empatická, problému rozumí a ceny nejsou přemrštěné. Zatím mohu jen doporučit.

Lenka Pancová

S paní doktorkou jsem řešil poměrně komplikované vystěhování problematického nájemníka. Kancelář vše zařídila – od žaloby na vyklizení až po praktické vystěhování a vyčištění bytu. S prací paní doktorky jsem velice spokojen a rozhodně doporučuji.

Ing. Martin Hataš

Paní advokátka mě zastupovala vícekrát – jednou v trestní záležitostí a několikrát v obchodních záležitostech. Musím konstatovat, že kromě bezvadného právního podvědomí má ještě 2 nezanedbatelné vlastnosti – lidský empatický přístup a tzv. šestý smysl. Zmíním ještě mnohokrát právní konzultace a rady, které si nikdy neúčtovala. Pro mě je volbou č. 1!

Martin Lebeda

Paní doktorku Rusou vřele doporučuju. Obrátila jsem se na ni již potřetí za sebou s převodem nemovitosti a rodinnými záležitostmi. Mohu jen doporučit.

Denisa Moravcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS