Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedviga Nosáľová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Hedviga Nosáľová — webdesignérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Hedviga Nosáľová:
Žádný web by neměl vzniknout bez pořádného rozmyslu, strategie a použitelnosti pro návštěvníka. Tato slova paní Hedviga splnila dokonale. Spolupráce byla výborná, komunikace jasná a výsledkem je pěkný, moderní web. Děkuji paní Hedvice za rady a tipy nad rámec spolupráce a za velmi dobře odvedenou práci.

Mojmír Malý

majitel obchodu se zdravou výživou centrumesence.cz
Potřebovali jsme nasadit novou verzi webové prezentace na redakčním systému WordPress. Původní webové stránky již byly zastaralé a nepřehledné. My jsme dodali podklady, Hedviga navrhla design a návrhem jsem byl opravdu nadšen. Web je svěží, moderní, rychlý a přesně koreluje hlavní cíl. Komunikace byla rychlá a transparentní. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Jindřich Šaur

majitel svetdreva.com
Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Přišla s komplexním řešením – zvládla grafiku i copywriting. Komunikace probíhala velmi rychle. Po úpravách stránka běží perfektně! Doporučuji tedy Hedvigu každému, kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!

Ondřej Tofel

lektor asertivity
nenechtesesebouzametat.net
Hedviga navrhla krásný, vkusný a hlavně funkční web, přesně podle mých představ. Skvělá komunikace a hlavně rychlost. Kdykoliv si ještě něco dovymyslím, ochotně přidá/upraví! Na pravidelné bázi se mi stará o správu webu. Maximálně spolupráci doporučuji!

Lilianna Jandová

lifeandpanicattack.com
Děkuji Ti Hedvigo za nádherný web. V rámci své práce ve svatební agentuře jsem poptávala více webařů, ale tak precizní komunikaci a profesionální přesah i do dalších navazujících sfér a ochotu poradit a konzultovat, jsem viděla jen u Tebe. Jde vidět, že své práci rozumíš, ráda využiji Tvých služeb i příště.

Denisa Chlebodárová

weddingbells.cz
U Hedvigy jsem poptala audit webu. Výsledek pro mne byl naprosto ohromující. Dokázala projít naprosto vše, neopomněla nic, dokonce ani nastavení, o jejichž existenci jsem sama netušila. Výsledkem auditu bylo množství užitečných informací, doporučení a rad. Vše zpracováno velmi precizně a poctivě, s nezaujatým pohledem, který stránky potřebovaly. Moc si vážím její schopnosti říkat „věci na rovinu“. Nakonec jsme navázaly spolupráci na dlouhodobé úrovni.

V. Bočková

nezisková organizace Život s RS
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS