Doporučení z první ruky

Honza Kopta — UX/UI designér a tvůrce webů


Zobrazuji všechna 4 doporučení

V rámci bambuckemaslo.com jsem velmi spokojena se spoluprací p. Kopty. I když já nestíhám nebo se nevěnuji dostatečně úpravám na webu, které jsem zadala, tak p. Kopta měl vždy správný timing na připomenutí se v rámci podkladů nebo dalšího fungování zadaných úkolů. Spolupráce s ním je bezproblémová, má náhled na věci z jiné stránky a vždy přidá i nějaké doporučení, pokud si vymyslím novinku na webu. Co se týče zapracování mých připomínek, tak je to téměř okamžitě nebo si vždy dáme info, do jakého data to udělá a vždy termín dodrží. Určitě doporučuji minimálně schůzku s p. Koptu, kde se jasně definuje zadání nebo se vymyslí i něco dalšího a celková spolupráce nabírá jiný rozměr. Doporučuji!

Simona Sumegová

Pan Kopta pro nás realizoval grafické práce, od prvotního návrhu až po finální produkt. S jeho přístupem jsme byli velmi spokojeni, svou práci odvedl kvalitně a rychle. Mohu jen doporučit.

RNDr. Robert Otruba
ředitel Oblastní charity Kutná Hora
kh.charita.cz reditel.charita@kh.cz

Honzu Koptu vřele doporučuji všem, kteří potřebuji pomoci s vlastní prezentací. Od úvodního mailu až po finální předání bylo vše rychlé a profesionální. Hledal jsem někoho, kdo pokryje všechny mé požadavky a pan Kopta udělal vše. Měl jsem hodně připomínek, ale vždy mi je pan Kopta operativně zapracoval a na nic jsem nemusel čekat. Ani jednou jsem nezaregistroval známky neprofesionality. Honza Kopta je velmi prozákaznický a já jsem vděčný, že můj web mi pomáhal připravit právě on. Co jsme společně zvládli? Design, prvky webu, blog, webhosting a další. Mé hodnocení: 10/10.

Martin Komárek
martinkomarek.cz

Honza mi pomáhá s vývojem a změnami na webu Jachtařka.cz. U Honzy si především cením jeho profesionality při současném udržení přátelského až kamarádského vztahu, pohotovosti, rychle provedených změn a odevzdávání práce ve slíbeném rozsahu a v dohodnutém termínu. Děkuji mu za naši spolupráci a těším se, že ve spolupráci budeme pokračovat i nadále.

Petr Bartoš
majitel a zakladatel projektu Jachtařka.cz
jachtarka.cz