Doporučení z první ruky

Bc. Ivana Šmucrová, MBA — osobní a kariérní koučka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Celkově hodnotím oba rozhovory velmi kladně, pro můj projekt měly velký přínos. Zejména první rozhovor opravdu měl velký dopad, neboť mě přivedl k akci. Myslím, že rozdíl je v tom, když máte pocit, že koučování ještě bude pokračovat, tak to člověka vlastně i motivuje k činu. Ze strany koučky jsem dostal během rozhovorů velmi dobré otázky, párkrát jsem si říkal, že se opravdu trefila do černého. Celkově pro mě bylo koučování zábavné a velmi užitečné a věřím, že pro každého, kdo začíná s novým projektem, je koučování skvělý nápad.

Jan B.

Líbilo se mi kladení otázek pomalým a rozvážným stylem a prostor pro vlastní přemýšlení. Oceňuji empatický tón hlasu. Celkově jsem se cítila při rozhovoru příjemně a uvolněně. Líbilo se mi, čeho lze dosáhnout kladením správných otázek. Díky nim jsem sama vymyslela možná řešení tématu/problému. Rozhovor mi pomohl uvědomit si situace, které mohu já sama aktivně ovlivnit a které nikoli. Děkuji moc za všechny vaše otázky!

Ivana H.

Koučovací rozhovor určitě hodnotím pozitivně, byla to příjemná hodina a půl. Řekla bych, že mi tato zkušenost ukázala to, že odpovědi často můžu najít i jen sama v sobě, pokud se v klidu zamyslím.

Jindra K.