Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivana Štefková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Štefková — psycholožka se zaměřením na podporu psychické odolnosti

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Ivana Štefková:
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
Zaujala mě možnost zvyšovat svoji pohodu díky každotýdenním jednoduchým tipům. Líbí se mi, že si nejdřív vše vyzkouším. Prožívám přitom řadu aha momentů a sleduju, že lépe zvládám každodenní těžkosti. Ivka není prodavač teplé vody. Své články a shrnutí podepírá aktuálními vědeckými poznatky. (Reference na Rodičovskou posilovnu)

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen
Během roku práce po Ivanině boku jsem nepřestávala být fascinovaná její schopností položit v pravý čas správnou otázku tak, že jsem se okamžitě zamýšlela, jaká je podstata řešeného problému nebo probíraného tématu. Vážím si jí za její schopnost jít přímo k věci a nelámat si hlavu konvenční omáčkou. Je jedním z lidí, se kterými stojí za to jít na kafe, protože i při plynoucí konverzaci snadno budete mít „aha moment“.

Soňa Parke

https://www.linkedin.com/in/sona-parke/
sonaparke@gmail.com
Řešila jsem v sobě určitý osobní problém. Ivana mi nabídla konzultaci, kterou jsem ráda přijala, ale upřímně jsem od toho moc nečekala. O to víc jsem byla překvapená, co se mnou Ivana dokázala během jednoho online sezení udělat. Zbavila mě velkého kamene, doslova jsem si připadala mnohem lehčí. Přišlo uvolnění, až euforie. Dostala jsem praktické tipy a úkoly, které můžu praktikovat každý den a které mi pomáhají můj stav „lehkosti“ dlouhodobě udržovat. Moc děkuju a všem doporučuju.

Magda B.

S Ivčou se znám z pražského Impact hubu a akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty, jehož jsme obě byly součástí. Jsem moc ráda, že jsme i po jeho skončení v kontaktu a ráda jsem ji na svém dalším působišti v Pacientském hubu oslovila coby lektorku na téma resilience – psychické odolnosti. V obou případech byla spolupráce moc fajn, příjemná, smysluplná, lidská, s nadhledem, lidskostí, humorem a erudicí. Líbí se mi, jak umí Iva věci pojmenovat jasně a srozumitelně tak, aby byl čas dobře využit a spolupráce měla reálný přínos. Je neodsuzující a umí vytvořit atmosféru přijetí a důvěry. Ráda doporučuji.

Zuzana Zděnková

koordinátorka vzdělávání, konzultantka, mentorka neziskovek
Konzultace s Ivčou moc doporučuji lidem, kteří chtějí najít odpovědi pro další kroky svého posunu, i byznysových otázek jinak. Odevzdejte se s důvěrou, protože Ivča vás vezme zajímavými kreativními a osobitými způsoby do míst, myšlenek a pocitů, kam byste se sami nedostali a ani by vás to nenapadlo. A právě skrz tuto objevnou cestu (a úžasně zábavnou!), se na konci překvapivě samo vynoří přesně to, pro co jste si na začátku přišli – a je to „jasný jako facka“. Jako klient u Ivči oceňuji napojení, hravost a vedení konzultace.

Jitka Zoderova

Ikigai coach
www.mimobublinu.cz ~ jitka.zoderova@gmail.com ~ 777 328 115
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS