Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Štefková — psycholožka se zaměřením na podporu psychické odolnosti


Zobrazuji všech 8 doporučení

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Zaujala mě možnost zvyšovat svoji pohodu díky každotýdenním jednoduchým tipům. Líbí se mi, že si nejdřív vše vyzkouším. Prožívám přitom řadu aha momentů a sleduju, že lépe zvládám každodenní těžkosti. Ivka není prodavač teplé vody. Své články a shrnutí podepírá aktuálními vědeckými poznatky. (Reference na Rodičovskou posilovnu)

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen

Během roku práce po Ivanině boku jsem nepřestávala být fascinovaná její schopností položit v pravý čas správnou otázku tak, že jsem se okamžitě zamýšlela, jaká je podstata řešeného problému nebo probíraného tématu. Vážím si jí za její schopnost jít přímo k věci a nelámat si hlavu konvenční omáčkou. Je jedním z lidí, se kterými stojí za to jít na kafe, protože i při plynoucí konverzaci snadno budete mít „aha moment“.

Soňa Parke
https://www.linkedin.com/in/sona-parke/
sonaparke@gmail.com

Řešila jsem v sobě určitý osobní problém. Ivana mi nabídla konzultaci, kterou jsem ráda přijala, ale upřímně jsem od toho moc nečekala. O to víc jsem byla překvapená, co se mnou Ivana dokázala během jednoho online sezení udělat. Zbavila mě velkého kamene, doslova jsem si připadala mnohem lehčí. Přišlo uvolnění, až euforie. Dostala jsem praktické tipy a úkoly, které můžu praktikovat každý den a které mi pomáhají můj stav „lehkosti“ dlouhodobě udržovat. Moc děkuju a všem doporučuju.

Magda B.

S Ivčou se znám z pražského Impact hubu a akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty, jehož jsme obě byly součástí. Jsem moc ráda, že jsme i po jeho skončení v kontaktu a ráda jsem ji na svém dalším působišti v Pacientském hubu oslovila coby lektorku na téma resilience – psychické odolnosti. V obou případech byla spolupráce moc fajn, příjemná, smysluplná, lidská, s nadhledem, lidskostí, humorem a erudicí. Líbí se mi, jak umí Iva věci pojmenovat jasně a srozumitelně tak, aby byl čas dobře využit a spolupráce měla reálný přínos. Je neodsuzující a umí vytvořit atmosféru přijetí a důvěry. Ráda doporučuji.

Zuzana Zděnková
koordinátorka vzdělávání, konzultantka, mentorka neziskovek

Konzultace s Ivčou moc doporučuji lidem, kteří chtějí najít odpovědi pro další kroky svého posunu, i byznysových otázek jinak. Odevzdejte se s důvěrou, protože Ivča vás vezme zajímavými kreativními a osobitými způsoby do míst, myšlenek a pocitů, kam byste se sami nedostali a ani by vás to nenapadlo. A právě skrz tuto objevnou cestu (a úžasně zábavnou!), se na konci překvapivě samo vynoří přesně to, pro co jste si na začátku přišli – a je to „jasný jako facka“. Jako klient u Ivči oceňuji napojení, hravost a vedení konzultace.

Jitka Zoderova
Ikigai coach
www.mimobublinu.cz jitka.zoderova@gmail.com 777 328 115

Jsem vděčná, že jsem mohla zažít workshop pod vedením a facilitací Ivanky a zároveň jsem využila jejích konzultací. Ivanka má obrovský dar vcítění se, držení prostoru a jemného, ale pevného vedení. Díky její schopnosti naslouchat a pozorovat, dokáže dovést lidi k řešení zdánlivě nepříjemných situací. Nebojí se pojmenovat a vyzdvihnout co je třeba. A zaměřit se na řešení. Spolupráci s ní doporučuji všem, kdo hledají skloubení citlivého a efektivního způsobu konzultace, facilitace, vedení. Skloubení hlubokých vědomostí, zkušeností a intuice.

Kateřina Machek
Ikigai kouč a HR profesionál
www.katerinamachek.cz

Měla jsem tu čest zažít Ivču jako facilitátorku workshopu a velmi oceňuji její nadhled a schopnost vedení skupiny laskavým, ale zároveň efektivním způsobem. Umí krásně vycítit energii a naladění skupiny a podle toho i operativně zareagovat a zvolit vhodné další kroky tak, aby si skupina, ale i jednotlivci odnesli maximum. A kromě odborných znalostí musím vyzdvihnout i její hravost a lehkost, které do své práce vnáší.

Aneta Uhrová
kouč v oblasti seberealizace a IKIGAI
www.jsemmagneticka.cz

S Ivčou a její prací mám zkušenost v rámci Ikigais, společenství kouček, které pomáhají druhým se ukotvit v sobě a najít svůj životní směr. Ivča umí skvěle držet prostor skupiny, facilitovat diskuzi i práci ve skupině, hlídat místa, která je potřeba projasnit, zakotvit a zpřehlednit. Vnáší do práce citlivost, vnímavost a techniky na propojení lidí nejen slovy, ale i neverbálně, naladěním. Umí držet skupinu tak, aby nescházela z cesty od vytyčeného cíle a měla jasný a srozumitelný rámec.

Lucie Deptová
koučka, terapeutka
luciedeptova.com lucka.deptova@gmail.com 602 870 637