Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivona Kolínská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Ivona Kolínská — koučka vědomé tvorby života

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Ivona Kolínská:
Koučování s Ivonou je zážitek, na který se nezapomíná. Dostanete vše, co potřebujete, je vám skvěle, máte pocit, že se bavíte, ale při tom vám nesleví ani trochu. Jednou větou – profesionál, který umí naslouchat, s velkou dávkou empatie s nesmírnou vnitřní disciplínou a pokorou, a to vás samotné motivuje. Tedy u mě to tak bylo… A vřele doporučuji i „starším“ ročníkům – bude vám lépe po těle i po duchu, omládnete :-) a ještě se dozvíte něco nového, nehledě na to, že si neustále budete udržovat obzory v oblasti, kde se chcete rozvíjet.

Helena Horálková

HR lektorka, konzultantka, Praha
Do koučování s Ivonou jsem se pustila, protože jsem ve svém životě chtěla změnu hned v několika oblastech, a opravdu jsem se nestačila divit! Během našich sezení jsem toho dosáhla víc, než jsem si myslela, že bych kdy byla schopna zvládnout. Během 3 měsíců jsem si splnila více cílů než za poslední 2 roky. A tím rozhodně nekončím! Ivonu jako kouče vřele doporučuji pro její schopnost vybudit a zároveň poskytnout prostředky k dosažení těch cílů, které se dřív zdály tak nemožné. Díky moc, drahá koučko!

Loredana Simion

Quality&Training Coordinator, Rumunsko
Spolupráce s Ivonou byla moje první zkušenost s koučováním, nevěděla jsem do čeho jdu, ani co mám očekávat. Měli jsme celkem 12 sezení přes Skype a už po prvním z nich jsem se cítila motivovaná a plná inspirace. Ivona má jedinečnou schopnost vyvolat ve vás pocit uvolnění, otevřenosti a upřímnosti, hlavně k sobě samým. Jsem odhodlaná splnit svoje cíle a dosáhnout svých snů jako nikdy předtím. A co víc, naučila jsem se, jak koučovat sama sebe. Jsem více než spokojená a koučování s Ivonou vám rozhodně doporučuji!

Kateřina Matějíčková

studentka, Olomouc
S Ivonou jsme se setkávaly přes Skype skoro každý týden po dobu 4 měsíců. Nevěděla jsem co od naší spolupráce očekávat, ale Ivona se chovala velice profesionálně a díky jejímu přátelskému přístupu jsem se i já cítila příjemně. Věděla jsem, že jí můžu plně důvěřovat. Nebyla jsem ve stresu, naopak jsem cítila pozitivní motivaci a že mám konečně někoho, kdo mě vede k činům. Naučila jsem se hodně věcí sama o sobě a o tom, jak následovat mé sny. Na Ivoně si vážím především jejího přátelského postoje, pozitivního přístupu, odhodlání, otevřenosti a upřímnosti. Můžu Ivonu jedině doporučit. Jsem více než spokojená a cítím se povzbuzená k následování mých cílů.

Tereza Dohnalová

studentka
Ivona mi pomohla nejen dosáhnout většiny cílů, které jsem si stanovila, ale také lépe porozumět tomu, po čem v životě toužím a co očekávám sama od sebe v osobním i profesním životě. Koučování vám vyčistí mysl, dodá vám sílu a pocit, že jste na živu. Díky koučování jsem pochopila, že dosažení vlastních cílů je proces a že je třeba přijmout všechny jeho části. Opravdu vám doporučuji do toho jít. Je úžasné, jak každé sezení může být zajímavé, překvapující a jedinečné.

Aurelia Flutur

HR recruiter, Rumunsko
Ivona byla mojí koučkou několik měsíců a upřímně, sezení s ní mi opravdu pomohla. Už během koučování jsem cítila pozitivní dopad. S odstupem času si čím dál tím více uvědomuji důležitost toho, čím mě Ivona provedla a daří se mi v životě uplatňovat, co jsem se naučila. Pomáhá mi to si věci ujasnit a lépe porozumět sama sobě. Co můžu o spolupráci s Ivonou říct je, že Ivona je skvělý průvodce na cestě sebepoznáním. Takže díky, milá Ivono!

Maria Felea

Freelance jewellery designer, Rumunsko
Ivča je hodně temperamentní, akční a proaktivní kouč. I když se mi třeba něco nechce řešit a zároveň vím, že je to potřeba, tak mě dovede naladit, abych šel přes svoji komfortní zónu a zvládl to, pustil se do toho. Koučování s Ivčou mě vždycky baví a těším se na něj. Dovede vytvořit atmosféru důvěry, mohu se plně otevřít a sdělovat cokoliv. Ve svých tématech jsem se s ní velmi značně posunul a některé již plně dořešil. Ivču jako kouče určitě doporučuji.

Lukáš Javůrek

kouč, trenér soft skills, konzultant sebeřízení a zdravého životního stylu
www.lukasjavurek.com
Mám osobní zkušenost s koučováním u Ivony. Koučování mi pomohlo získat sebevědomí a dát si sama sobě závazky pro růst mého podnikání a sebe sama. Výsledkem je to, že jsem získala mnohem jasnější informace o tom, co mě drželo zpět a pomohlo mi to se přes to dostat. Tuto zkušenost shledávám jako velmi inspirující, pomohla mi se hnout kupředu. Ivonu doporučuji lidem, kteří, zrovna stojí před nějakým životním cílem nebo chtějí svůj život posunout na vyšší úroveň.

Lieke Jansen

Coach and trainer, Brisbane, Australia
innerpowersolutions.com.au
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS