Doporučení z první ruky

Bc. Ivona Ester Kolínská — koučka vědomé tvorby života


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Koučování s Ivonou je zážitek, na který se nezapomíná. Dostanete vše, co potřebujete, je vám skvěle, máte pocit, že se bavíte, ale při tom vám nesleví ani trochu. Jednou větou – profesionál, který umí naslouchat, s velkou dávkou empatie, s nesmírnou vnitřní disciplínou a pokorou, a to vás samotné motivuje. Tedy u mě to tak bylo… A vřele doporučuji i „starším“ ročníkům – bude vám lépe po těle i po duchu, omládnete :-) a ještě se dozvíte něco nového, nehledě na to, že si neustále budete udržovat obzory v oblasti, kde se chcete rozvíjet.

Helena Horálková
HR lektorka, konzultantka, Praha

Zúčastnila jsem se Letního horského naladění, které Ivona pořádala v červnu 2022. Tři dny plné povídání, které bylo přirozené a příjemné jako mezi nejlepšími kamarády a zároveň obohacující a motivační. Kulisou nám byla krásná příroda a motorem pohyb, který rozpohyboval nejen svaly, ale i myšlenky. Objevovaly jsme krásu kolem i uvnitř sebe. Bavily jsme se o tom, co řešíme, prožívání, jaké jsou naše sny, trable. Ivona si pro nás připravila různé techniky a hry, které uměla nenásilně aplikovat do našeho putování (toho fyzického i mentálního). Ivona měla skvěle připravenou trasu a mimo její koučinkové poznatky jsem se dozvěděla i mnoho zajímavého z oblasti horského průvodcování a putování přírodou. Velmi důležitý pro mne byl i pocit bezpečí - v noci ve stanu v blízkosti zaniklé vesnice i ve chvíli, kdy jsem sdílela velmi osobní věci s neznámými lidmi. Za to Ivoně děkuji a těším se na další putování!

Adéla Klimková
manažerka v kultuře

Do koučování s Ivonou jsem se pustila, protože jsem ve svém životě chtěla změnu hned v několika oblastech, a opravdu jsem se nestačila divit! Během našich sezení jsem toho dosáhla víc, než jsem si myslela, že bych kdy byla schopna zvládnout. Během 3 měsíců jsem si splnila více cílů než za poslední 2 roky. A tím rozhodně nekončím! Ivonu jako kouče vřele doporučuji pro její schopnost vybudit a zároveň poskytnout prostředky k dosažení těch cílů, které se dřív zdály tak nemožné. Díky moc, drahá koučko!

Loredana Simion
Quality&Training Coordinator, Rumunsko

Koučování s Ivonou si nemůžu vynachválit. Ivona je profesionálka, kterou koučování baví a je to znát. Na každém sezení mě nabila energií a přihodila k tomu nejeden dobrý vtip :-). Její šikovně položené otázky mi daly věci do souvislosti, umožnily nadhled a pomohly při změně kariéry. Během více než roku pravidelných setkání mi Ivona předala nástroje, které používám sama dál k urovnání myšlenek a sebemotivaci. Ivona se vyznačuje upřímností, vřelostí a velkou dávkou energie.

Monika Seidlová
IT specialistka, podnikatelka v outdooru

Koučování s Ivonou je jednou z nejlepších seberozvojových zkušeností, kterou jsem doposud měla! Během našich sezení jsem byla schopna dostat se ke zdrojům, o kterých jsem ani nevěděla, že je v sobě mám. Nejenom, že jsem dosáhla svých současných cílů, nástroje, které mi Ivona dala, můžu použít i k dosažení jakéhokoliv budoucího cíle. Každé sezení bylo jako panák čisté energie a motivace, vždy jsem odcházela s pocitem větší kontroly nad mým směřováním. To, jaká Ivona je, bylo rozhodně jedním z hlavních důvodů takového zážitku. Moc si cením její empatie a porozumění, její vyspělosti a profesionálního přístupu, stejně jako jejího pozitivního naladění a smyslu pro humor. Nikdy jsem se při práci na sobě necítila lépe. Ivona ze mě dostala to nejlepší! Díky, drahá kamarádko!

Raluca Raileanu
trenérka soft skills, zakladatelka a manažerka ve společnosti TerraWell

Spolupráce s Ivonou byla moje první zkušenost s koučováním, nevěděla jsem, do čeho jdu, ani co mám očekávat. Měli jsme celkem 12 sezení přes Skype a už po prvním z nich jsem se cítila motivovaná a plná inspirace. Ivona má jedinečnou schopnost vyvolat ve vás pocit uvolnění, otevřenosti a upřímnosti, hlavně k sobě samým. Jsem odhodlaná splnit svoje cíle a dosáhnout svých snů jako nikdy předtím. A co víc, naučila jsem se, jak koučovat sama sebe. Jsem více než spokojená a koučování s Ivonou vám rozhodně doporučuji!

Kateřina Matějíčková
studentka, Olomouc

S Ivonou jsme se setkávali během podzimu a zimy 2018. Ivona je velmi otevřený a živý člověk, každé sezení s ní byl velmi příjemný zážitek, vždy jsem odcházel překypující pozitivní energií a hlavně se spoustou nových podnětů. Díky moc! Dříve byl můj přístup ke koučování rezervovaný, nyní, díky Ivoně už chápu, jak silným nástrojem koučování může být, máte-li toho správného průvodce. Během našich setkání mě Ivona lehce provedla otázkami, které jsem si někdy sám bál položit. Odpovědi na tyto otázky byly často překvapivé a pomáhaly mi nahlížet na věci z úplně nových úhlů. V neposlední řadě mě Ivona „vybavila“ nástroji, jak koučovat sám sebe. Pokud se poohlížíte po koučovi, už nemusíte dál hledat!

Luděk Bařina
Head of reporting

Ivona mi pomohla nejen dosáhnout většiny cílů, které jsem si stanovila, ale také lépe porozumět tomu, po čem v životě toužím a co očekávám sama od sebe v osobním i profesním životě. Koučování vám vyčistí mysl, dodá vám sílu a pocit, že jste naživu. Díky koučování jsem pochopila, že dosažení vlastních cílů je proces a že je třeba přijmout všechny jeho části. Opravdu vám doporučuji do toho jít. Je úžasné, jak každé sezení může být zajímavé, překvapující a jedinečné.

Aurelia Flutur
HR recruiter, Rumunsko

Letní putování s Ivonou Ester Krušnými horami mi umožnilo zastavit se v přírodě, nechat čas a myšlenky plynout. Současně jsme v malé (pro mě o velmi komfortní velikosti 4 ženy) skupince mohly mlčet i naťuknout témata, která nás trápí a zajímají a podívat se na univerzální techniky, které nám pomůžou se „neposrat“ z toho, co plodí naše mysl. Ivona věnovala každé z nás pozornost a citlivě odhadla, kdy „řešit“ a kdy jen tak „být“, což se mi moc líbilo. Organizačně nenastal jediný problém, ani přes naše rozdílné cestovní itineráře a fakt, že v krajině opuštěné civilizací jsme spoléhaly jen na Ivonin plán, studánky a mapu. Víkend bych shrnula slovem „plynutí“.

Martina Bařinová

S Ivonou jsme se setkávaly přes Skype skoro každý týden po dobu 4 měsíců. Nevěděla jsem co od naší spolupráce očekávat, ale Ivona se chovala velice profesionálně a díky jejímu přátelskému přístupu jsem se i já cítila příjemně. Věděla jsem, že jí můžu plně důvěřovat. Nebyla jsem ve stresu, naopak jsem cítila pozitivní motivaci a že mám konečně někoho, kdo mě vede k činům. Naučila jsem se hodně věcí sama o sobě a o tom, jak následovat mé sny. Na Ivoně si vážím především jejího přátelského postoje, pozitivního přístupu, odhodlání, otevřenosti a upřímnosti. Můžu Ivonu jedině doporučit. Jsem více než spokojená a cítím se povzbuzená k následování mých cílů.

Tereza Dohnalová
studentka