Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivona Kolínská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Ivona Kolínská — koučka vědomé tvorby života

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Ivona Kolínská:
Koučování s Ivonou je zážitek, na který se nezapomíná. Dostanete vše, co potřebujete, je vám skvěle, máte pocit, že se bavíte, ale při tom vám nesleví ani trochu. Jednou větou – profesionál, který umí naslouchat, s velkou dávkou empatie s nesmírnou vnitřní disciplínou a pokorou, a to vás samotné motivuje. Tedy u mě to tak bylo… A vřele doporučuji i „starším“ ročníkům – bude vám lépe po těle i po duchu, omládnete :-) a ještě se dozvíte něco nového, nehledě na to, že si neustále budete udržovat obzory v oblasti, kde se chcete rozvíjet.

Helena Horálková

HR lektorka, konzultantka, Praha
Do koučování s Ivonou jsem se pustila, protože jsem ve svém životě chtěla změnu hned v několika oblastech, a opravdu jsem se nestačila divit! Během našich sezení jsem toho dosáhla víc, než jsem si myslela, že bych kdy byla schopna zvládnout. Během 3 měsíců jsem si splnila více cílů než za poslední 2 roky. A tím rozhodně nekončím! Ivonu jako kouče vřele doporučuji pro její schopnost vybudit a zároveň poskytnout prostředky k dosažení těch cílů, které se dřív zdály tak nemožné. Díky moc, drahá koučko!

Loredana Simion

Quality&Training Coordinator, Rumunsko
Spolupráce s Ivonou byla moje první zkušenost s koučováním, nevěděla jsem do čeho jdu, ani co mám očekávat. Měli jsme celkem 12 sezení přes Skype a už po prvním z nich jsem se cítila motivovaná a plná inspirace. Ivona má jedinečnou schopnost vyvolat ve vás pocit uvolnění, otevřenosti a upřímnosti, hlavně k sobě samým. Jsem odhodlaná splnit svoje cíle a dosáhnout svých snů jako nikdy předtím. A co víc, naučila jsem se, jak koučovat sama sebe. Jsem více než spokojená a koučování s Ivonou vám rozhodně doporučuji!

Kateřina Matějíčková

studentka, Olomouc
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS