Doporučení z první ruky

Jáchym Důjka — grafický designér se zaměřením na tiskovou a webovou grafiku


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S panem Důjkou jsem řešil logo a několik letáků pro svůj projekt. Komunikoval vždy přímo a vždy dodržel, na čem jsme se domluvili, včetně termínů realizace. Mohu ho tak rozhodně doporučit a určitě se na něj ještě v budoucnu obrátím.

Martin Suchomel

S Jáchymem jsme spolupracovali na grafice pro web a na dalších produktech (reklamní předměty, brožury, vizuál komunikace). Oceňuji rychlé dodání, vstřícný přístup a spolehlivost. Můžu jen doporučit.

Jakub Kychler

Spolupráci s Jáchymem Důjkou mohu pouze doporučit. Oceňuji zejména jeho schopnost hledat kompromis s ohledem na potřeby všech zainteresovaných stran, proaktivní přístup, přehled v aktuálních trendech a také vlohy pro komunikaci vytvořeného produktu. Důležitá je také snaha hledat funkční a rozumná řešení s ohledem na cenu a vynaložené úsilí.

Martin Majcík

Pana Jáchyma Důjku jsme oslovili ohledně tvorby webových stránek a dalších propagačních materiálů. Oceňuji jeho vstřícný přístup, odbornost a rychlost dodané práce. Vždy dodržel na čem jsme se dohodli. V budoucnu se na něj určitě znovu obrátíme. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Michaela Tomčalová
Foroglio.cz
www.foroglio.cz 722 072 620