Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Ferjenčík > Ukázky práce > Vizuální styl Edox reality

Vizuální styl Edox reality

Jak vystoupit z šedi stovek a tisíců realitních kanceláří? Pokusili jsme se o to v Brand New při práci pro realitní kancelář Edox reality. Té jsem vytvořil nový jednotný vizuální styl, který se pokouší opustit realitní klišé.

Odkaz: https://www.graficky-designer.cz/edox-reality/
Zobrazuji položku č. 7 z celkem 18 položek v této galerii:

Vizuální styl Edox reality
« Předcházející Logotyp Nestlé Campus  (zobrazit v plné velikosti)Jednotný vizuální styl Brand New  (zobrazit v plné velikosti)Vizuální styl Edox reality  (náhled aktuálně zobrazené položky)Corporate identity advokátní kanceláře Plavec & Partners  (zobrazit v plné velikosti)Svatební design Kuby & Kristýny  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Ferjenčík

Jakub Ferjenčík

grafický designér — Tvorba loga, jednotný vizuální styl firmy, grafické návrhy webových stránek a grafika pro nejrůznější tiskoviny. Také úprava fotek, animace, ilustrace a reklamní online i outdoor grafika. Přes 8 let praxe v oboru a reference jako Beko, Fortuna či Nestlé.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 608 121 570 ~ Email: jakub@graficky-designer.cz ~ Web: www.graficky-designer.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; osobně především Praha, Pardubice a východní Čechy

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Ferjenčík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS