Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Herák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Herák — tlumočník a překladatel španělštiny, angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Jakub Herák:
Jakub Herák je opravdový profesionál na svém místě. Na každou zakázku se připravuje velmi svědomitě a také ke každému překladu přistupuje se zvláštní péčí. Je schopen pracovat velmi rychle, ale nikdy ne na úkor kvality. Před každým zadaným překladem zakázku patřičně vyhodnotí, aby dokonale vyhověl našim požadavkům. Jakub texty pouze nepřijímá a nepřekládá, často udělá i něco navíc, rád poradí či doporučí alternativní nebo lepší řešení. Jakuba si ceníme také proto, že se neustále vzdělává ve svém oboru (což není vždy samozřejmost). Komunikace s Jakubem je bezvadná a já ho mohu rozhodně doporučit.

Petra Baštanová

Translation manager, Decathlon
decathlon.cz ~ petra.bastanova@decathlon.com
Mgr. Tereza Frantová
Jakub patří mezi kolegy, se kterými pracuji nejradši, a které s radostí doporučím dál. Je naprosto spolehlivý, profesionální a pečlivý – a hlavně opravdu umí dělat svou práci. Je to i velice sympatický člověk, takže na zakázce s ním lze očekávat příjemnou atmosféru a komunikaci bez problémů. A to je v profesi tlumočníka opravdu důležité.

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS