Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Herrmann > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Herrmann — specialista na PPC reklamu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Herrmann:
Spolupráci s Jakubem Herrmannem můžu popsat jako promptní, veškeré požadavky plní rychle a zodpovědně. Výborná komunikace, což u lidí v tomto byznysu velmi oceňuji.

Tomáš Krýdl

provozovatel webu Provysavace.cz
provysavace.cz ~ krydl@provysavace.cz ~ 777 805 886
Kuba je spolehlivý a ověřený dodavatel… Pomohl mi rychle nastartovat začínající firmu a díky jeho službám tržby vzrostly o více než 50 % v jednom měsíci.

Ing. Pavel Orság

online služby v oblasti zpracování informací
S panem Herrmannem se mi výborně pracuje, protože je otevřený novým technologiím. A tak jsme společně objevili další PPC nástroje, které nám navyšují obraty.

Tomáš Oborný

provozovatel eshopu Luxusnipradlo.cz
luxusnipradlo.cz ~ info@luxusnipradlo.cz ~ 774 759 760
S Jakubem spolupracuji již delší dobu a spolupráci hodlám dále prohlubovat. Zodpovědný a svědomitý přístup, dodržování dohod a dobrá komunikace. Velmi se mi také líbí vystupování Jakuba při jednáních s klienty, jeho zapálení pro svou práci a vše je samozřejmě podtrženo znatelnými výsledky. Díky za spolupráci.

Ing. Lukáš Richtár

tvůrce webových stránek
mSolution.cz ~ lukas.richtar@msolution.cz ~ 774 851 865
Na Kubu se můžeme vždy s klidným svědomím spolehnout. Jeho kampaně mají hlavu a patu, ale hlavně, jedná se o výkonové kampaně, které svůj výkon jasně vykazují. Spolehlivost, přemýšlení v kontextu businessu klienta, rychlá komunikace, profesionalita s příjemným osobním přístupem – to je Kuba Herrmann.

Michalis Katapodis

majitel společnosti 3IT úspěšný eshop s.r.o.
www.3it.cz ~ michalis.katapodis@3it.cz ~ 602 449 719
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS