Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Jakub Jindra > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Jakub Jindra — webdesignér, logotvůrce, ideamaker a online marketér

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace MgA. Jakub Jindra:
Jakub je velmi spolehlivý a nápaditý grafik, což jsou vlastnosti, které se u tohoto typu povolání hledají velmi těžko. S Jakubem spolupracujeme na síti webů Bestgolf, kde pravidelně přispívá bannery, funkčními prvky nebo kompletním grafickým zpracováním vybraných sekcí. Zkušenosti má i s tištěnou inzercí. Jeho práce působí vždy svěžím dojmem, nebrání se diskuzi a vždy má zájem spolupracovat.

Štěpán Jandl

marketingový specialista
www.bestgolf.cz
Panu Jindrovi jsme zadali vcelku náročnou zakázku na webový portál Slevocar.cz určený k inzerci vozů. Tato zakázka byla nyní dokončena přesně podle dohody. Přístup pana Jindry byl velice profesionální a komunikace probíhala po celou dobu projektu velice dobře. Proto vřele doporučuji.

Václav Boháč

obchodní oddělení Slevocar
www.slevocar.cz ~ vaclav.bohac@slevocar.cz
Pana Jindru určitě doporučuji. Vždy mi pomohl rychle, efektivně a profesionálně. A to jak při tvorbě webu, propagačních materiálů, tak i e- shopu. Za mě určitě profesionální a ochotný přístup, maximální spokojenost. Doporučuji :)

Jana Pelunková

Farma Rudná
www.farmarudna.cz
MgA. Jakuba Jindru mohu jen doporučit! Už celkem dlouho s ním spolupracuji. Vytváří nám krásné letáčky na všechny naše akce, které organizujeme a nedávno nám zkrášloval i naše internetové stránky, z kterých jsem nadšená. Vím, že naše spolupráce rozhodně nekončí a že se na něj určitě opět ráda obrátím.

Zuzana Schmiedová

jednatelka firmy Sport-Wellness club Zuzana s.r.o.
www.clubzuzana.cz ~ zuzana.schmiedova@gmail.com ~ 736 655 200
Jakuba moc rád doporučuji. Vše vždy bylo v naprostém pořádku – rychle, kvalitně a za příjemnou cenu.

Andrea Cardelli

majitelka firmy
www.fish4u.cz ~ misotova@fish4u.cz
Jakuba jsem nechal zpracovat internetový portál a povedlo se dle představ díky rychlé a efektivní komunikaci po e-mailu. Celkově jsem byl se spoluprací spokojen a proto jej mohu doporučit.

Filip Novotný

architekt a projektant
novotnyfi@seznam.cz
Jakuba Jindru určitě doporučuji! Flash bannery vytvořil rychle, za příznivou cenu a s nápadem. Především oceňuji rychlou komunikaci a vstřícný přístup k novému zákazníkovi.

Karel Svoboda

marketingové oddělení
www.milujivareni.cz ~ svoboda@apolo77.cz
S Jakubem jsem spolupracoval na vzniku realitního portálu prodavame.to od návrhu wireframes, přes grafiku, funkcionalitu prvků až po programování. Oceňuji na něm odbornost a vzdělanost, lidskost a hlavně proaktivní přístup a vlastní návrhy řešení v případě, kdy jsem si jako zadavatel nebyl jistý. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit.

Pavel Čejka

www.prodavame.to ~ info@prodavameto.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS