Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kouba > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Kouba alias Jakografik — logotvůrce s přesahem do tvorby firemní identity a webů na WordPressu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jakub Kouba:
Pana Koubu mohu jen doporučit – skvělá komunikace, velice rychlé jednání, měl se mnou trpělivost. Někdy není jednoduché se rozhodnout, ale pan Kouba mi udělal několik návrhů a nakonec vše dopadlo dle mých představ.

Blanka Maršíková

www.marsi-eshop.cz
Pan Kouba vytvořil krásné logo pro náš nejnovější projekt. Vytvořil nám několik návrhů, ze kterých jsme si vybrali ten, který se nám líbil nejvíce, a dotáhl ho k dokonalosti. Výborná spolupráce a profesionální komunikace, mohu jen vřele doporučit.

Aleš Bakla

www.vseumel.cz
Nové logo pro naše webové stránky vytvořil pan Kouba během pár chvil a byli jsme naprosto spokojení hned s prvním návrhem. Můžeme s čistým svědomím doporučit.

Alena Prokešová

2AB NET Solutions s.r.o.
www.abkupony.cz
Pana Koubu všem doporučujeme. Jsme začínající firma a pan Kouba nám vytvořil vše ohledně firmy – úžasné logo, super webovky i firemní polep na výrobky. Měl volnou ruku a naprostá spokojenost, velká ochota a úžasná péče. I když už máme vše hotové, pořád se o nás stará a zajímá. Jakýkoliv dotaz vždy zodpoví, 100% doporučení od nás. Děkujeme.

Petr Zourek

Pražírna Moravská Nová Ves
www.novoveskaprazirna.cz ~ novoveskaprazirna@gmail.com
Pana Koubu mohu jen doporučit. Profesionální přístup, perfektně odvedená práce a to vše za super cenu. Moc se těším na další spolupráci.

V. Roul

Jakub Kouba alias Jakografik pro mě vytvářel logo služby spropaguj.to. S jeho nápady a prací jsem byl skutečně spokojený. Můžu ho vřele doporučit i ostatním a věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce.

Lukáš Maliniak

SEO spropaguj.to
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS