Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jakub Míšek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jakub Míšek — webdesignér a PHP programátor

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Jakub Míšek:
Martin Matějka
S Jakubem jsem začal spolupracovat před třemi lety ve firmě, kam nastoupil jako programátor. Spolupracujeme i nadále, ačkoli jsme již každý jinde a velmi si této spolupráce vážím. Jakub je komunikativní, dbá na detaily, oceňuji jeho proaktivní přístup k práci a orientaci na co nejlepší výsledek. Krom toho, že je velmi schopný programátor a kodér, je i příjemný člověk, se kterým je radost spolupracovat. Vřele doporučuji jeho služby všem, kteří to myslí se svým webem vážně.

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
S panem inženýrem Míškem jsem začala na tvorbě mého zpravodajského webu www.familyfreshnews.cz spolupracovat díky doporučení mého kolegy. Byla jsem velmi potěšena jeho profesionálním přístupem k věci, pomohl dobrou radou a některé moje nápady oprávněně smetl ze stolu, za což jsem mu byla vděčná. Moje důvěra v jeho kvalitně odvedenou práci byla hned od počátku spolupráce jednoznačná a díky němu vím, že web bude fungovat tak, jak má, tedy dobře.

Táňa Pikartová

novinářka
www.familyfreshnews.cz ~ redakce@familyfreshnews.cz ~ 777 898 554
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS