Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter


Zobrazuji č. 91-100 z celkem 103 doporučení

Jakub Res mi vyhotovil překlad oddacího listu velice rychle a bez jakéhokoli zádrhelu. Jeho email s nabídkou byl srozumitelný a vyčerpávající a následné poštovní předání dokumentu, překlad a zaslání listiny zpět proběhly efektivně a přesně podle plánu. Můžu jen doporučit.

Vojtěch Sobota

Jakub je velmi profesionální, s velmi osobním přístupem. Nechávali jsme si u něj překládat a ověřovat jak náš oddací list, tak rodný list našeho syna. Obojí dodal extrémně rychle, komunikace byla svižná a jasná. Ke všemu dodal fakturu a dal si záležet, aby vše bylo, jak potřebujeme. Dokumenty byly přijaty MZV bez problémů a cena za jeho služby je adekvátní. Doporučujeme všemi deseti.

Kateřina Pifflová

Pan Res je vysoce kompetentní, spolehlivý a ochotný překladatel. Velmi děkuji za poskytnuté služby.

Zlata Heller
SEO konzultantka, překladatelka
www.heller-consulting.co.uk

Děkuji za bleskové služby ve skvělé kvalitě. Překlad byl vyhotoven velmi profesionálně, komunikace byla přátelská a promptní. Velmi doporučuji.

Jana Rahman Bublíková

Služby byly poskytnuty rychle a ve vysoké kvalitě. Během posledních dvou let mi pan Res úředně překládal dva rodné listy do češtiny a v obou případech byla spolupráce s ním profesionální a bez problémů. Soudní překlady byly zaslány rychle a nebylo potřeba je dále ověřovat na konzulátu. Maximálně doporučuji.

Martin Šárek

Skvělá domluva, překlad vyhotoven a zaslán velmi rychle. Doporučuji.

Zdeňka Blahová

Vřele doporučuji p. Rese! Pomohl mi s překladem oddacího listu a s vyřízením apostily. Celý proces byl velmi hladký, rychlý a komunikace skvělá. Díky!

Jana Lenfeldová

Velmi rychlé jednání a profesionální přístup, těším se opět na budoucí spolupráci.

Ondřej Pokomandy

Pan Res byl skvělý a naše dokumenty přeložit velmi rychle. Velmi dobře komunikoval, posílal průběžné informace a poradil ohledně dalších kroků. Jeho služby mohu doporučit.

Jana Zbořilová

Pan Res mi rychle a bez zádrhelů přeložil potvrzení o studiu a výpis z rejstříku trestů. Jeho služby mohu jen doporučit.

Anna Krsková