Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 103 doporučení

Pana Rese jednoznačně doporučuji. Ve středu jsem mu zaslal dokumenty. V sobotu mi přišly zpět přeložené. Komunikace s ním byla perfektní. Velmi rád jeho služeb v případě potřeby využiju i v budoucnosti.

Alex Lezoň

Jako vždy špičkové služby! Pan Res je velmi profesionální, ale přitom přátelský. Překlady vyhotovuje super rychle, vše proběhne hladce. V minulosti jsem využila služeb několika jiných překladatelů, ale pan Res je nejlepší. Maximálně doporučuju!

Michaela Koen

Kontakt na p. Rese jsem našla na stránkách českého konzulátu. Jako soudní překladatel mi překládal anglický oddací list a apostilu. Veškeré mé dotazy související s překladem zodpověděl profesionálně a vlídně. Překlad pak zrealizoval během dvou dnů. Jeho služby velmi doporučuji.

Irena Friedrichová

Služeb pana Rese jsem využila už podruhé a opět jsem byla velmi spokojená. Skvělá komunikace, ověřený překlad vyhotovený druhý den a za přiměřenou cenu.

Vendula Uherová

Skvělá komunikace, překlad vyřízený za 1 den, přiměřená cena. Pan Res poskytuje profesionální služby a naslouchá potřebám klientů.

Radim Goralczyk

Skvělé služby, rychlá komunikace, rychle dodaný překlad. Náš oddací list a apostila byly přeloženy hned následující den. Byla jsem spokojená.

Ivana Dissick

Skvělá komunikace, prvotřídní a rychlé služby. Děkuji.

Štěpánka Verma
SLPA, Allen & Overy

Nejlepší překladatel, na kterého se můžete opravdu spolehnout. Děkuji za špičkové služby.

Eduard Gašpar

Pokud žijete ve Velké Británii a poptáváte ověřené či právní překlady, můžu maximálně doporučit pana Rese. Služby poskytuje ve skvělé kvalitě a přitom rychle a velmi levně. Komunikace s ním je výborná.

Lenka Kasperek

Pane Rese maximálně doporučuji. Služby poskytuje a komunikuje velmi rychle.

Petra Duchová