Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter


Zobrazuji č. 81-90 z celkem 103 doporučení

Profesionální přístup, perfektní služby, ochota udělat pro zákazníka maximum. Děkuji.

Martin Tvrdý

Využili jsme služeb pana Rese při překladu rodného listu naší dcery. Pan Res je velmi profesionální a pracuje mimořádně rychle. V případě potřeby se na něj znovu rádi obrátíme.

Lukáš Heroudek

Pan Res pohotově reaguje na poptávky, komunikace s ním je vynikající. Překlad, který nám vyhotovil, byl velmi profesionální. Děkujeme.

Eva Dwyer

Poptával jsem úřední překlad z češtiny do angličtiny pro účely jeho předložení britskému ministerstvu vnitra. Se službami, které mi pan Res poskytl, jsem byl maximálně spokojený – vyhotovený překlad byl přesný a skutečně profesionální. Navíc byl hotový mimořádně rychle. Pan Res navíc komunikuje velmi pohotově. Jeho služby mohu jenom doporučit!

Martin Nejedlý

Děkuji mnohokrát za vynikající překladatelské služby! Vše bylo vyřízeno rychle a profesionálně. Oceňuji také pohotovou komunikaci. Pana Rese můžu jedině doporučit!

Markéta Pokorná

Měla jsem domluvenou schůzku na ambasádě za 2 týdny a potřebovala jsem soudní překlad rodného listu svého syna. Paní, která mi běžně vyhotovuje překlady, měla zrovna dovolenou, a tak jsem začala obvolávat jiné překladatele. Po mnoha neúspěšných telefonátech jsem se konečně dovolala panu Resovi, který slíbil, že soudní překlad v termínu vyhotoví. Říkala jsem si - konečně někdo! Na p. Resovi mě zaujala jeho profesionalita. Překlad vyhotovil velmi rychle (za jediný den!). Stále nedokážu uvěřit, jak hladce najednou všechno šlo. Překladatelské služby pana Rese můžu maximálně doporučit ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ a určitě se na něj v budoucnu v případě potřeby znovu obrátím.

Marcela Mikulajčíková

Poptávala jsem úřední překlad několika apostilovaných listin do češtiny pro účely své žádosti o udělení českého občanství. Pana Rese jsem kontaktovala emailem. Velmi rychle mi odpověděl s přiměřenou cenovou nabídkou. Po celou dobu velmi dobře komunikoval a překlady vyhotovil ve špičkové kvalitě a přitom rychle. Jeho služby mohu maximálně doporučit.

Natasha van Heerden

P. Res mi ušetřil spoustu nervů! Potřebovala jsem poměrně urgentní překlad úřední listiny. Nejenže překlad provedl opravdu obratem a listinu jsem měla u sebe už před mnou požadovaným datem. Vše navíc udělal za velmi přijatelnou cenu, bez příplatků za urgentní vyhotovení. Komunikace byla velmi přátelská; odpovědi přicházely obratem. Zkrátka jsem měla velké štěstí, že jsem na p. Rese narazila! Děkuji!

Kateřina Bennett

Pan Res komunikuje obratem, je profesionální a velmi pečlivý. Překlady navíc vyhotovuje mimořádně rychle. Jeho služby mohu jen doporučit.

David Jurca
Head of Manager Selection (Catalina Re)
www.catalinare.com

Pan Res je profesionál, který klientům vyjde maximálně vstříc. Překlad britského rodného listu a apostily jsem potřebovala pro účely žádosti o české občanství podané na české ambasádě a můžu říci, že byl vyhotoven vysoce kvalitně a přitom rychle. Pokud budu v budoucnosti opět poptávat překladatelské služby, určitě se na pana Rese znovu obrátím.

Hana Dunajová