Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 103 doporučení

Jakub je vynikající lektor právní angličtiny. Je sympatický, vychází časově vstříc a netrvá na své terminologii v případech, kdy se ode mě dozví přiléhavější.

Jan Škopek
člen představenstva a daňový právník
www.toplegalteam.eu

Pan Res je velmi spolehlivý překladatel. V sobotu v noci jsem mu napsala email s poptávkou a za pár hodin jsme byli na všem domluveni. Dokumenty jsem poslala v neděli odpoledne a měla jsem je zpátky v poštovní schránce a přeložené ve středu v 7 hodin ráno. Cena byla také bezkonkurenční. Za mě 100% spokojenost!

Alena Brunt

Děkuji mnohokrát za překlad rodného listu. Jakub Res poskytujete excelentní služby, se kterými jsem velmi spokojen.

Jakub Rousek
jakub1936@gmail.com

Velice rychlé vyřízení překladu a skvělá komunikace. Vřele doporučuji.

Kateřina Simmons

Se službami pana Rese jsme byli nadmíru spokojeni. Děkujeme za profesionálně odvedenou práci. Velmi oceňujeme spolehlivou a rychlou domluvu. Mimořádně přátelské jednání a vstřícnost předčily naše očekávání. Maximálně doporučujeme.

Lenka Dinges

Mnohokrát děkuji za okamžitou odezvu a mimořádně kvalitní a přitom rychlé služby. Maximálně doporučuji.

Pavel Šmerda

Skvělá a rychlá komunikace. Překlad jsem si vyzvedávala druhý den.

Olga Ptáčková
olgaptackova@gmail.com

Spolehlivá, rychlá a jednoduchá domluva. Pan Res byl velmi vstřícný a během několika emailů jsme se na všem domluvili a během dvou dní byl dokument přeložený a připravený k vyzvednutí (pozn. nepotřeboval jsem dokument přeložit rychleji). Mnohokrát děkuji za pomoc. Jistě budu p. Rese doporučovat, případně jeho služby opět využiju.

Lukáš Beránek
jednatel GENNET City Fertility
www.city-fertility.com lukas.beranek@city-fertility.com

Pokud žijete ve Velké Británii a potřebujete právní překlady či ověřené překlady, bez výhrad pane Rese doporučuji. Komunikuje a překlady vyhotovuje velmi rychle, jedná vstřícně, kvalita jeho překladů je výborná. To vše za bezkonkurenční ceny.

Lenka Aroni
aroni@seznam.cz

Pana Rese jsem oslovila se žádostí o urgentní překlad. Překlad dodal velmi rychle a v profesionální kvalitě, dobře komunikoval. S jeho službami jsem byla maximálně spokojená a ráda se na něj v budoucnu opět obrátím.

Bridget Korenake
korenake@gmail.com