Doporučení z první ruky

Jakub Rychlý — marketingový stratég s hladem po výsledcích


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Jakubem jsem měl možnost spolupracovat na řadě projektů od social media strategie po emailing či design webů a byl jsem spokojen jak s jeho poctivým přístupem, tak s jeho širokým spektrem dovedností. Jakub je ideální parťák, pokud hledáte dlouhodobou spolupráci a přitom nechcete zůstat pouze na jednom odvětví. Značnou devizou byla mimo jiné jeho časová flexibilita, ochota plnit náročné požadavky perfekcionisty či pohled „out of the box“. Těším se na naši další spolupráci.

Matěj Halama
grafický designér
matejhalama.cz info@matejhalama.cz 728 788 584

Jakožto frontend webový vývojář jsem měl tu možnost už několikrát spolupracovat právě s Jakubem. Musím říct, že jsem pokaždé byl a pořád jsem nad míru spokojen. Jakub je člověk, na kterého se dá bezstresně spolehnout a který vždy dodrží termín. Těším se na další spolupráci.

Jiří Šrytr
Freelance frontend developer
www.jirisrytr.eu jiri.srytr.webdev@gmail.com

Kuba je profesionál a skvělý parťák. Měl jsem možnost pracovat s ním na tvorbě webu pro fashion značku a tvorbě online marketingových strategií. Veškerou práci zvládl na 110 %. Vždy se snaží porozumět tématu ze širší perspektivy a pochopit ho jako celek, a díky tomu má jeho práce přesah i do dalších odvětví – dokáže pomoci také s vhodným nastavením zákaznické péče, věrnostních programů nebo třeba logistiky. Kuba je hodně přes analytiku, v čemž má spousta podnikatelů (a i marketérů) mezery. Nic neověří činy tolik jako čísla a díky nim budete vědět, zda jste na správné cestě ve vašich projektech. Já jsem vděčný, že na toto vše tu mám Kubu, který mě dokáže vždycky obohatit o nové triky a tipy z marketingového a e-commerce prostředí. Ideální parťák do týmu!

David Fiedler
Global business development, VRgineeers
fiedler.david1@gmail.com 730 171 442

WOW! To je asi slovo, kterým bych Jakuba charakterizoval, kdyby se mě někdo zeptal. Při naší spolupráci mě Jakub nepřestává překvapovat svojí profesionalitou a zkušenostmi vzhledem k jeho věku, a to je, věřím, nejen pro mě velká motivace. Oceňuji hlavně systematický flexibilní a proaktivní přístup. Těším se na další společné projekty!

Petr Bouberle
konzultant
www.petrbouberle.cz petr@meeet.cz 723 412 313

S Jakubem se mi vždy dobře spolupracovalo, hlavně díky tomu, jak dokáže do každého projektu vždy přidat něco navíc. Neplní jen slepě požadavky, ale vždy se snaží každý úkol splnit tak, aby s ním byl sám spokojený a výsledek co nejvíce funkční. Pokud hledáte flexibilního pracovníka s nadšením, Jakub je správná volba.

Filip Kušmirek
marketingový stratég
www.kusmirek.cz filip@kusmirek.cz

S Jakubem jsem měla možnost několikrát spolupracovat na několika projektech. Oceňuji jeho inovativní pohled na věc a proaktivní přístup. Pokud chcete dostat nový pohled na věc, určitě oslovení a spolupráce s Jakubem je správná volba.

Petra Škudrnová
Product Manager, Nordic Telecom
petra.skudrnova@nordictelecom.cz

S Jakubem jsem měl možnost spolupracovat při našem působení ve Středoškolském sněmu HMP. Měl na starost PR organizace a sociální sítě. Jeho práce byla organizovaná a nápaditá. I s minimálním rozpočtem dokázal vytvořit velice kvalitní propagaci. Spolupráce s nim byla vždy bezproblémová a příjemná. Není nejmenší problém řešit věci operativně.

Martin Matras
předseda, Středoškolský sněm hl. m. Prahy
www.snempraha.cz martin.matras@snempraha.cz 608 038 503

Jakub je opravdu spolehlivý. Je to vývojář, který vždy přichází s novými a ctižádostivými nápady, které jsou realistické. Má myšlení opravdového workoholika, protože jakmile se dostane do něčeho, může tam sedět hodiny a hodiny, dokud nevyjde solidní výsledek.

Ray Baseley
Co-founder, Czech Social Production
www.stubchaser.cz ray@czechsocial.cz

Spolupráce s Jakubem byla pro náš pension velkým přínosem. Nechali jsme si od něj kompletně přepracovat zastaralé webové stránky, které již neplnily svou úlohu. Jakub vždy reagoval velmi pružně na všechny požadavky a přání, která vizualizoval do podoby funkčního webu. Děkujeme za všechny rady a odborné názory. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Zdena Menclová
provozovatelka penzionu Mencl
pension-mencl.cz info@pension-mencl.cz 602 877 817

Jakub mě překvapil od začátku naší spolupráce rozsahem svých znalostí, logickým uvažováním a kreativitou, se kterými řeší zadané úkoly v poměrně krátkém čase. Vzhledem ke svému věku využívá nejmodernějších technologií a aplikací, které mu nejen usnadňují práci, ale díky kterým odvádí profesionální výsledky, za které by se nemusel stydět žádný seniorní odborník. Jsem rád, že jsem Jakuba poznal a mohu s ním spolupracovat, resp. že se mohu od něj i mnohému přiučit. Nejvíc na něm oceňuji to, že vedle výše zmíněných schopností si sám hledá cestu, jak vyřešit, zlepšit a zefektivnit daný úkol – problematiku.

Leopold Mališ
provozní ředitel, Curling Promo
curlingpromo.cz leopold.malis@curlingpromo.cz 602 606 822