Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Rychlý — marketingový stratég s hladem po výsledcích

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Jakub Rychlý:
S Jakubem jsem programoval mnoho prototypů webových i mobilních aplikací. Byl jsem velmi spokojený s jeho schopností řešit problémy a rychle se naučit mnoho nových technologií a postupů. Zároveň jsme se spolu podíleli na obsahu stánků pro českou Mozilla komunitu, kde jsme tvořili obsah pro virtuální realitu na webu.

Pavol Hejný

programátor v H-edu.cz
www.pavolhejny.com ~ me@pavolhejny.com
S Kubou jsem měl tu čest pracovat (a stále pracuji) v týmu Středoškolského sněmu hl. m. Prahy. Kuba je velmi iniciativní a pracovitý člověk. Je velmi všestranný a rád pomůže i v oblasti, ve které se ostatní ztrácíme. Oblast sociálních sítí je jeho přirozené prostředí a nemá problém se zapojit i do strategie celého spolku a administrativních věcí. Kuba rozhodně patří mezi lidi, se kterými rád spolupracuji.

Jiří Apjár

1. místopředseda, Středoškolský sněm hl. m. Prahy
www.snempraha.cz ~ jiri.apjar@snempraha.cz
Kuba rád nabídne pomoc i s věcmi, které nečekáte, že umí. Má přesah a kromě webů má přehled o všem, co s tím alespoň trochu souvisí. Je hodně proaktivní a napíše si o práci, když něco stoji na místě.

Tadeáš Kapic

CEO a Sensei Butono
www.butono.cz ~ knoflicek.producer@gmail.com
Jako Linux administrátor jsem již spolupracoval s Jakubem. Přiznávám, že spolupráce s ním je excelentní. Kuba má ve všem přehled, milerád poradí. Na Kubu se lze vždy spolehnout. Když je něco potřeba řešit, odpovídá vesměs ihned. Těším se na další spolupráci!

Petr Kývala

CEO, Gamerhost.pro
www.gamerhost.pro ~ petr@kyvala.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS