Doporučení z první ruky

Jakub Rychlý — marketingový stratég s hladem po výsledcích


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

S Jakubem jsem programoval mnoho prototypů webových i mobilních aplikací. Byl jsem velmi spokojený s jeho schopností řešit problémy a rychle se naučit mnoho nových technologií a postupů. Zároveň jsme se spolu podíleli na obsahu stánků pro českou Mozilla komunitu, kde jsme tvořili obsah pro virtuální realitu na webu.

Pavol Hejný
programátor v H-edu.cz
www.pavolhejny.com me@pavolhejny.com

S Kubou jsem měl tu čest pracovat (a stále pracuji) v týmu Středoškolského sněmu hl. m. Prahy. Kuba je velmi iniciativní a pracovitý člověk. Je velmi všestranný a rád pomůže i v oblasti, ve které se ostatní ztrácíme. Oblast sociálních sítí je jeho přirozené prostředí a nemá problém se zapojit i do strategie celého spolku a administrativních věcí. Kuba rozhodně patří mezi lidi, se kterými rád spolupracuji.

Jiří Apjár
1. místopředseda, Středoškolský sněm hl. m. Prahy
www.snempraha.cz jiri.apjar@snempraha.cz

Kuba rád nabídne pomoc i s věcmi, které nečekáte, že umí. Má přesah a kromě webů má přehled o všem, co s tím alespoň trochu souvisí. Je hodně proaktivní a napíše si o práci, když něco stoji na místě.

Tadeáš Kapic
CEO a Sensei Butono
www.butono.cz knoflicek.producer@gmail.com

Jako Linux administrátor jsem již spolupracoval s Jakubem. Přiznávám, že spolupráce s ním je excelentní. Kuba má ve všem přehled, milerád poradí. Na Kubu se lze vždy spolehnout. Když je něco potřeba řešit, odpovídá vesměs ihned. Těším se na další spolupráci!

Petr Kývala
CEO, Gamerhost.pro
www.gamerhost.pro petr@kyvala.cz