Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý > Ukázky práce > Realitní chatbot pro Petra Bouberleho

Realitní chatbot pro Petra Bouberleho

Příprava prvního realitního chatbota na českém trhu – vytvoření automatického procesu pro získávání leadů z řad zájemců o nemovitosti v lukrativních lokalitách.

Zobrazuji položku č. 4 z celkem 8 položek v této galerii:

Realitní chatbot pro Petra Bouberleho
« Předcházející SEO a organický obsah pro Curling Promo  (zobrazit v plné velikosti)Pension Mencl – design a tvorba responsivních webových stránek, SEO a PPC  (zobrazit v plné velikosti)Realitní chatbot pro Petra Bouberleho  (náhled aktuálně zobrazené položky)HR hra Button Coder pro Alza.cz  (zobrazit v plné velikosti)Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Rychlý

Jakub Rychlý

produkty Google Sklik Facebook Instagram redakční systém WordPress
marketingový stratég s hladem po výsledcích — Nastavení účinné marketingové strategie pro přivádění nových zákazníků z onlinu. Dále kompletní péče o výkonnostní kampaně, e-mailing, tvorba webových stránek a aplikací. Také konzultace a školení. Silné reference: Alza, Nordic Telecom, Braník, BILLA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 14 doporučení
Mobil: 773 319 015 ~ Email: me@jakubrychly.cz ~ Web: jakubrychly.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno, Pardubice, Plzeň

2005 – 2022 © Robert Vlach a Jakub Rychlý Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS