Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Spitzer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Spitzer — webdesignér a specialista na UI a UX pro weby a aplikace

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Jakub Spitzer:
Mgr. Petr Kott
Pan Spitzer nám vytvořil grafické poklady pro jedu z naších webových aplikací. S jeho prací a přístupem jsem velice spokojený a mohu jej jedině doporučit.

Mgr. Petr Kott

vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce webových aplikací a stránek
Jakub vytváří líbivou a moderní grafiku s velice dobrým poměrem cena/kvalita. Vytvářel pro nás grafické podklady pro vícero webů a se spoluprací jsem byl vysoce spokojený – vždy proběhla bez jakýchkoliv problémů či zdržení. S Jakubem plánuji spolupracovat i nadále a jeho služby mohu s klidným svědomím doporučit.

Pavel Walek

Fitness Innovations s.r.o
www.fitstore.cz
Jakub je opravdu šikovný a především vysoce kreativní grafik, který odvádí skvělou práci ve srovnání čas/kvalita/cena. Dělal pro mne několik projektů, se kterými jsem byla vždy spokojena, vše odsouhlaseno hned při první korektuře.

Iva Svozilová

asistentka, IMP net s.r.o.
www.impnet.cz
Jakub je zkušený grafik, který uspokojí vaše potřeby a dokáže zaujmout i jednoduchou grafickou prací. Je pracovně flexibilní a schopný i za minimální čas vytvořit velice kvalitní výsledek. Má svůj vlastní cíl a neustále na sobě pracuje. Mohu jedině doporučit.

Lukáš Blažek

programátor a kodér, IMP net s.r.o.
www.impnet.cz
Čím si mě Jakub tak získal je to, že jako grafik pro vás dokáže připravit wireframe na míru. Ten pak dokáže velmi kvalitně převést do skvělé grafické podoby. Cením si jeho aktivního přístupu a dodržení navržených termínů. Je otevřen novým nápadům a podmětům.

Tomáš Dekan

tdekan.cz
Jakub je profesionální webdesignér, který má svou práci rád, žije jí a to je patřičně i vidět. Sleduje nejnovější designové trendy a projekty jsou opravdu dotažené do detailů. Dává si záležet na každém projektu, a dokáže samostatně uvažovat, což je v dnešní době spíše vzácností. Další plus je, že vždy dodrží dohodnutý termín bez výmluv. Jednoznačně doporučuji spolupráci.

Mgr. Michal Vasil

CEO ve společnosti Nara design
www.naradesign.sk ~ info@naradesign.sk ~ 0918040888
S Jakubem jsme spolupracovali na více projektech a byli jsme nadmíru spokojení. Nejednalo se jen o naplnění našich očekávání ohledně zadání projektu, ale uměl nám i velmi dobře poradit a tím posunout projekt na vyšší úroveň. Jeho znalosti ohledně návrhu UI/UX mobilních aplikaci jsou na profesionální úrovni. Určitě budeme spolupracovat i do budoucna.

Radoslav Robes

radoslav.robes@gmail.com
S Jakubem spolupracuji již několik let, nejdříve v ČR a nadále i po přemístění a založení společnosti v USA. I s ohledem na vzdálenost máme stále skvělou komunikaci, kdy nám Jakub ochotně vychází vstříc a vždy si najde čas vzhledem k našemu časovému pásmu. Na kvalitní grafice si velmi zakládáme a tu nám Jakub vždy dodá, jeho grafické práce jsou velmi moderní a nadčasové a vždy přizpůsobené a promyšlené k potřebám daného klienta. Určitě bych doporučil vyzkoušení Jakubových služeb, nebudete zklamáni. Poměr cena / kvalita je férový.

Stanislav Levíček

CEO ve společnosti ONET Web Partner
www.onetweb.com
Jakub odvedl vždy špičkovou práci v rozumném termínu. Domluva byla rychlá po Skypu. Nebránil se i několika revizím dodané práce. S výsledkem jsem byl vždy spokojený. Mohu jedině doporučit.

František Szabó

online podnikatel
www.pestryjidelnicek.cz
Jakub nám výrazně pomohl s designem aplikace pro Android. Navrhl „portrait“ i „landscape“ variantu pro mobilní telefony i tablety. Komunikoval online i v nestandardních časech. Vše navrhl v moderním „material designu“ a radil i v následných nejasnostech při vývoji. Při zadání se velmi rychle zorientoval v pracovní variantě aplikace. Velmi nám vyšel vstříc s termínem zahájení a dokončení práce. Mohu jen doporučit.

Martin Cepr

projektový manažer
www.aislp.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS