Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Spitzer > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Spitzer — webdesignér a specialista na UI a UX pro weby a aplikace

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Jakub Spitzer:
Jakuba a jeho práci mohu jednoznačně doporučit. Jakub je profesionál a to jak po stránce vystupování, vztahu s klientem, tak po stránce delivery. Velmi příjemně se s ním spolupracuje, dobře komunikuje, dodá co slíbí. Výsledky jeho práce jsou nadstandardní, je velmi pečlivý a v kreativitě a kvalitě provedené vás překvapí. A pokud by se náhodou stalo, že něco nebude hned 100% dle vašich představ, odladí to do posledního detailu. Takže určitě doporučuji.

Petr K.

S Jakubem jsem začal spolupracovat na začátku roku 2016 a jsem s ním maximálně spokojen. Předložil nejlepší nabídku a jeho přístup vystihnul přesně mou představu dlouhodobější spolupráce. Při realizaci grafiky mého online magazínu připravil předem framework, což mi nikdo nikdy předem neposkytl. Díky tomu jsme ušetřili spoustu času při tvorbě grafiky jako takové. Celkově vystihl přesně to, jak jsem si své stránky představoval. Po celou dobu spolupráce s ním byla skvělá komunikace, odvedl velmi kvalitní grafickou práci. Tam kde jsme si nebyli při realizaci své představy jisti, poradil. Pokud očekáváte profesionální spolupráci, můžu Jakuba jedině doporučit. Já s ním pro své další projekty rozhodně počítám.

Karel Pospíšil

Jakub nám výrazně pomohl s designem aplikace pro Android. Navrhl „portrait“ i „landscape“ variantu pro mobilní telefony i tablety. Komunikoval online i v nestandardních časech. Vše navrhl v moderním „material designu“ a radil i v následných nejasnostech při vývoji. Při zadání se velmi rychle zorientoval v pracovní variantě aplikace. Velmi nám vyšel vstříc s termínem zahájení a dokončení práce. Mohu jen doporučit.

Martin Cepr

projektový manažer
www.aislp.cz
Jakub pro nás dělal několik projektů a všechny byly doručeny a akceptovány v řádném termínu. I revize vždy řešil velmi rychle, a to i v případě, že to s klientem nebylo úplně jednoduché. Navíc byl vždy vstřícný a nápomocný. Když jde o design, je Jakubova vizitka na hromádce kontaktů stále úplně nahoře.

David Přibyl

avalis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS