Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — marketér s duší grafika

Zobrazuji č. 1120 z celkem 49 doporučení prezentace Jan Barbořík:
S panem Barboříkem spolupracujeme na nových webových stránkách. Nejvíce si cením rychlé komunikace, odbornosti a milého a vstřícného přístupu.

Jana Nováková

www.sonet.cz
S Honzou spolupracujeme na tvorbě inzerce, tiskovin a internetových stránek. Práce byla vždy odvedena ve stanoveném termínu a s výslednými výstupy jsme spokojeni. Spolupráce probíhá bez jakýchkoli problémů a můžeme jej s nejlepším vědomím doporučit.

Jaroslav Prodělal

managing partner OldanyGroup
www.oldanygroup.cz ~ 222 550 020
S Honzou je skvělá spolupráce. Je velice kreativní, nápaditý a pracovitý. Komunikace s ním je velice příjemná. Zakázky plní v domluvených termínech. Rádi s ním spolupracujeme. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Dana Filip

LeKtronix - A Rockwell Automation Busines
Pan Barbořík pro mne doposud zpracovával zakázky soukromého rázu (svatební oznámení atd.) Po těchto zkušenostech můžu jen konstatovat: „Takto pracuje profesionál!" Kreativita, schopnost naslouchat, konstruktivní komunikace, efektivní spolupráce a efektní výsledky. Po těchto zkušenostech ho při nejbližší příležitosti hodlám zapojit na našich firemních projektů.

Vratislav Pečenka

vratislav.pecenka@post.cz
Jan Barbořík je skvělý profesionál, kterého mohu jen doporučit. Spolupracujeme spolu už několik let a vždy k naší spokojenosti.

Jiří Dvořák

CEO ve společnosti ACONTE, s.r.o.
www.aconte.cz
Jan Barbořík je profesionál na slovo vzatý. Pracuje velmi precizně, zodpovědně s nadšením a hlavně v rekordně krátkém čase. Má velmi dobrý cit pro potřeby zákazníka. Okamžitě se vcítil do našich představ a výsledná práce, grafika webu a originalita celkového pojetí je nepřehlédnutelná a přesně v souladu s naší ideou. Nad rámec své práce velmi ochotně a trpělivě (a dokonce i v pozdních večerních hodinách) plnil naše další přání a požadavky. Dostali jsme velmi dobrou, kvalitní a srozumitelnou instruktáž ke správě webu a jeho editaci + další velmi důležité informace pro správné a efektivní fungování našich webových stránek. Vřele doporučujeme a moc děkujeme!

Lenka Kubínová

REGEST CENTRUM, s.r.o. , oficiální obchodní zastoupení firmy Iwan Simonis S.A.
www.iwansimonis.cz ~ info@kulecnikovaplatna.cz ~ 606 766 132
Pana Jana Barboříka jsem oslovil s žádostí o vytvoření designu mého e-shopu. Měl jsem štěstí, že jsem narazil na opravdového profesionála. Neměl jsem jasnou představu o vzhledu stránek, ale díky panu Barboříkovi a jeho vstřícnému i rychlému jednání se podařil vytvořit design podle mých představ. Jsem velice spokojen s prací, kterou odvedl. Pokud hledáte profesionalitu, kreativitu, cit pro design, rychlost odvedené práce a v neposlední řadě příjemné jednání, neváhejte a kontaktujte pana Barboříka. Budete určitě spokojeni stejně jako já. Vřele doporučuji a těším se na další případnou spolupráci.

Pavel Adamec

Majitel AdySport
www.adysport.cz ~ info@adysport.cz
Honza je kreativní grafik, na nějž bylo spolehnutí. Jeho grafické nápady byly svěží a nebál se neotřelých řešení. Jako grafika i jako pracovníka s organizačními schopnostmi jej můžu jen doporučit.

Petr Hynek

Sandwich Design, s.r.o.
Spolupracujeme s Honzou již cca pět let a můžeme jen doporučit. Naši webovou prezentaci jsme již několikrát inovovali a celou přizpůsobovali novým technickým trendům a normám. Vždy se vše děje rychle a sofistikovaně. Honza je kreativní, rychlý a dodržuje termíny. Rychle se přizpůsobuje novým trendům a vnáší svoji kreativitou do spolupráce ten správný drive. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Robert Gaviota

Pan Barbořík je proaktivní, kreativní a tvůrčí. Při předložení nápadu stačí jen naťuknout a pan Barbořík jej hravě dotáhne dokonce v co nejkratším čase, což jsem velmi ocenil, protože jsme na projekt spěchali. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jiří Dufek

jednatel firmy SPECIAL OPERATIONS s.r.o
muscle-cars.cz ~ 720 440 692
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS