Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — marketér s duší grafika

Zobrazuji č. 2130 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Přenést moje myšlenky do grafické podoby není vůbec jednoduchý úkol, ale Honza naprosto předčil má očekávání! Měla jsem na tvorbu webu hodně specifické požadavky a chtěla jsem, aby webové stránky odpovídaly přesně mojí představě - Honza vše splnil na jedničku, navíc přišel i s pár nápady, které jsem velice ocenila! Celé jsem to vnímala jako úžasnou spolupráci a už teď vím, že pokud budu potřebovat pomoc s webem či grafikou, tak se obrátím opět na Honzu, protože on odvádí práci nejen velice kvalitně, ale navíc i rychle, a celé to doplňuje skvělá přátelská atmosféra :-)

Anička Stahlová

www.anickastahlova.cz ~ a.stahlova@email.cz
S panem Barboříkem spolupracuji zatím velmi krátce, takže jsem se na něho obrátil prozatím jen s několika zakázkami, a to vytvořením log pro nějaké weby. S jeho prací jsem spokojen, snaží se vyhovět mým požadavkům, a to jak v grafickém ztvárnění, tak i v termínech předání těchto prací, a také je ochoten se domluvit na ceně, aby to bylo k vzájemné spokojenosti. V budoucnu s ním počítám s vytvořením grafiky na již stávajících nebo plánovaných webech.

Karel Smrčka

S panem Barboříkem jsem řešila jednotný firemní styl – písmo, vizitky, cedulky, prezentaci apod. Spolupráce je výborná a rychlá. Jsem moc spokojená.

Markéta Tichá

konzultantka osobního rozvoje, lektorka a koučka
www.marketa-ticha.cz
Honza mi pomohl rychle založit pár blogů. Kvalitní práce, spolehlivá komunikace přes Skype, mobil. Drží termíny. Doporučuji!

Pavel Čurda

www.api-mashups.com
Výhodnou spolupráci s panem Barboříkem využíváme již několik let. S jejími výsledky jsme velmi spokojeni, a to jak v oblasti návrhu a správy webových stránek naší společnosti, tak např. při vytváření grafického stylu firmy. Tvůrčí nápaditost se rovněž projevuje při vypracování informačních produktových listů systémů z činnosti naší firmy. Oceňujeme osobní přístup pana Barboříka a kvalitu připravovaných materiálů. Spolupráci můžeme dalším vřele doporučit.

L. Dosoudil

Inergy s.r.o. - tepelná technika Vaillant
www.inergy.cz ~ info@inergy.cz
Naše agentura s Honzou spolupracuje od roku 2004. Poslední dobou převážně na tvorbě a správě webových stránek pro naše zákazníky. A to ke spokojenosti všech zúčastněných. Cením si jeho iniciativy, kreativity a osobního přístupu ke každé zakázce.

Jiří Životský

Jednatel Reakce s.r.o.
Pan Barbořík vytvořil web naší školy. Dostal nelehký úkol: mě a kolegyni (ani jedna nejsme IT odborníci) naučit stránky obsluhovat. Byl mimořádně trpělivý a dokázal nám vše vysvětlit odborně a současně velmi názorně. I po několika dalších telefonických a mailových konzultacích jsme přesvědčeny, že oslovit právě jeho byl opravdu šťastný nápad.

Mgr. Irena Matušková

Rok jsem se zabýval prodejem webů. Setkal jsem se za tu dobu s mnoha grafiky a programátory. Čestně můžu prohlásit, že jsem se za tu dobu nesetkal s nikým, kdo by měl tak profesionální a hlavně lidský přístup jako Honza. Určitě doporučuji!

David Urban

průvodce cestou změny
724 020 010
Pan Barbořík mi navrhoval logo a vizitky. Vystihl mou představu, obohatil ji zajímavými nápady, a kreativně zpracoval. Měla jsem si z čeho vybírat. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, odvedl práci včas a pečlivě. Děkuji a doporučuji ke spolupráci.

Mgr. Martina Konečná

www.energyeft.cz ~ konecna.martina@volny.cz ~ 724 411 352
Honzu jsem oslovil, protože se nám webové stránky špatně zobrazovaly na iPhonech. Stránky jsou dělané v Joomle a Honza to měl opravené během pár minut. Prostě věděl kam šáhnout a co nastavit. A přesně tohle jsme potřebovali. Díky němu nám nyní stránky skvěle fungují na všech zařízeních.

Tomáš Adl

www.hotelbarbora.com ~ tomasadl@centrum.cz ~ 777 891 386
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS