Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — specialista na marketing pro živnostníky, malé a střední firmy

Zobrazuji č. 4146 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Honzu Barboříka můžu jen doporučit. Třetím rokem se mi stará o propagaci mého klubu Krav Maga Brno. I díky jeho schopnostem mám na tréninku okolo 100 lidí ve třech městských částech.

Vlastimil Pitrocha

Civilian and Law Enforcement instructor Krav Maga IKMF
www.kravmaga.cz ~ vlastimilpitrocha@gmail.com ~ 603 906 819
S obrovskou pomocí pana Jana Barboříka jsme spustili náš nový web. Pan Barbořík nám ve svém volném čase navrhnul a upravil webové stránky na míru našim potřebám. Vše zcela zdarma a jako podporu naší práce. Ze začátku jsme byli nervózní, zda mu můžeme důvěřovat, báli jsme se prázdných slibů a laxního přístupu, ale realita byla zcela jiná. Spolupráce probíhala na velmi profesionální úrovni, pan Barbořík je velmi kreativní, spolehlivý a rychlý člověk. A také trpělivý. Oceňujeme jeho skvělý přístup k věci. Děkujeme!

Bc. Kristýna Matlová

fundraising
zivotdoma-hospic.cz ~ kristyna.matlova@zivotdoma.cz
Honza mi moc pomohl. Jak s vytvořením webu tak i v dalších věcech. Jsme v kontaktu, mohu jen doporučit.

Lucie Wassmann

www.turen-fenster.de ~ wassmannlucie@gmail.com ~ 004917682371484
Spolupráce s panem Barboříkem je perfektní. Mé požadavky na úpravy webu zpracoval velmi rychle a přesně. Taktéž komunikace s ním je velmi dobrá. Všem doporučuji využít jeho služeb.

Libor Vodica

www.iveli.cz ~ info@iveli.cz
Bude tomu rok, co jsme Honzu oslovili s žádostí o vytvoření magazínu pro náš projekt Jupigo. A po této době mohu s radostí konstatovat, že Honza ví co dělá. Vytvořil opravdu nádherný koncept webu, do kterého vložil i více práce a nápadů, než bylo požadováno, vše vzorně předal a vysvětlil. Líbí se mi i jeho přístup k již hotovému dílu, vždy rád poradí a rozhodně pro něj ukončená práce neznamená konec spolupráce. Díky Honzo a všem vás vřele doporučuji ;)

Tomáš Beňo

Coach & Product Manager
www.jupigo.com ~ tomas@jupigo.com
Pan Jan Barbořík nám rychle a ochotně pomohl se „záchranou“ webových stránek, bez něj bychom přišli o celou webovou prezentaci. Moc si vážíme rychlého a příjemného jednání ze strany Jana. Pokud hledáte opravdového profesionála, tak jste jej bezesporu našli! Za celý náš sbor Hladnov Rock Choir vám děkuji!

Tomáš S.

Hladnov Rock Choir
hladnovrockchoir.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS