Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — specialista na marketing pro živnostníky, malé a střední firmy

Zobrazuji č. 4144 z celkem 44 doporučení prezentace Jan Barbořík:
S obrovskou pomocí pana Jana Barboříka jsme spustili náš nový web. Pan Barbořík nám ve svém volném čase navrhnul a upravil webové stránky na míru našim potřebám. Vše zcela zdarma a jako podporu naší práce. Ze začátku jsme byli nervózní, zda mu můžeme důvěřovat, báli jsme se prázdných slibů a laxního přístupu, ale realita byla zcela jiná. Spolupráce probíhala na velmi profesionální úrovni, pan Barbořík je velmi kreativní, spolehlivý a rychlý člověk. A také trpělivý. Oceňujeme jeho skvělý přístup k věci. Děkujeme!

Bc. Kristýna Matlová

fundraising
zivotdoma-hospic.cz ~ kristyna.matlova@zivotdoma.cz
Honza mi moc pomohl. Jak s vytvořením webu tak i v dalších věcech. Jsme v kontaktu, mohu jen doporučit.

Lucie Wassmann

www.turen-fenster.de ~ wassmannlucie@gmail.com ~ 004917682371484
Spolupráce s panem Barboříkem je perfektní. Mé požadavky na úpravy webu zpracoval velmi rychle a přesně. Taktéž komunikace s ním je velmi dobrá. Všem doporučuji využít jeho služeb.

Libor Vodica

www.iveli.cz ~ info@iveli.cz
Bude tomu rok, co jsme Honzu oslovili s žádostí o vytvoření magazínu pro náš projekt Jupigo. A po této době mohu s radostí konstatovat, že Honza ví co dělá. Vytvořil opravdu nádherný koncept webu, do kterého vložil i více práce a nápadů, než bylo požadováno, vše vzorně předal a vysvětlil. Líbí se mi i jeho přístup k již hotovému dílu, vždy rád poradí a rozhodně pro něj ukončená práce neznamená konec spolupráce. Díky Honzo a všem vás vřele doporučuji ;)

Tomáš Beňo

Coach & Product Manager
www.jupigo.com ~ tomas@jupigo.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS