Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — marketér s duší grafika

Zobrazuji č. 3140 z celkem 52 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Pan Barbořík vytvořil web naší školy. Dostal nelehký úkol: mě a kolegyni (ani jedna nejsme IT odborníci) naučit stránky obsluhovat. Byl mimořádně trpělivý a dokázal nám vše vysvětlit odborně a současně velmi názorně. I po několika dalších telefonických a mailových konzultacích jsme přesvědčeny, že oslovit právě jeho byl opravdu šťastný nápad.

Mgr. Irena Matušková

Rok jsem se zabýval prodejem webů. Setkal jsem se za tu dobu s mnoha grafiky a programátory. Čestně můžu prohlásit, že jsem se za tu dobu nesetkal s nikým, kdo by měl tak profesionální a hlavně lidský přístup jako Honza. Určitě doporučuji!

David Urban

průvodce cestou změny
724 020 010
Pan Barbořík mi navrhoval logo a vizitky. Vystihl mou představu, obohatil ji zajímavými nápady, a kreativně zpracoval. Měla jsem si z čeho vybírat. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, odvedl práci včas a pečlivě. Děkuji a doporučuji ke spolupráci.

Mgr. Martina Konečná

www.energyeft.cz ~ konecna.martina@volny.cz ~ 724 411 352
Honzu jsem oslovil, protože se nám webové stránky špatně zobrazovaly na iPhonech. Stránky jsou dělané v Joomle a Honza to měl opravené během pár minut. Prostě věděl kam šáhnout a co nastavit. A přesně tohle jsme potřebovali. Díky němu nám nyní stránky skvěle fungují na všech zařízeních.

Tomáš Adl

www.hotelbarbora.com ~ tomasadl@centrum.cz ~ 777 891 386
Se službami Jana Barboříka jsem byl velmi spokojen. Mohu jen doporučit!

Petr Cihlář

Honza je velice kreativní grafik a svým flexibilním přístupem se řadí mezi profesionály. Jeho práce je na vysoké úrovni a jsem rád, že jsem mohl spolupracovat právě s ním. Je to člověk, který umí naslouchat a nejen díky tomu dokáže převést vize do reality. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

David Velešínský

lektor NLP pro institut NLP ČR, lektor Hypnózy
konverzacnihypnoza.cz
Honzu jsem poznal jako velice svědomitého a schopného. Jeho silnou stránkou je naslouchat ostatním, pochopit zadání a přinést odpovídající návrhy. Otázka nad jeho prací nebyla, který z grafických návrhů je správně, ale který z jeho (všech správných) návrhů vybereme. Honza je kreativní člověk otevřený novým věcem a poznání.

Lukáš Viktora

Independent Senior Consultant
Na začátku mé cesty hledání grafika pro můj web jsem oslovila řadu lidí, ale nikdo nesplnil mé představy. Preciznost vyžaduji sama od sebe i od lidí, které žádám o práci pro mne. Přála jsem si najít člověka, který by mi dokázal proměnit mé představy a sny ve skutečnost. Člověka, který bude aktivní, přinese spoustu svých nápadů, bude mít profesionální přístup, bude příjemný, bude dodržovat smluvený termín, bude se mnou rezonovat jak po stránce pracovní, tak hlavně i lidské. Přála jsem si někoho, kdo se sám neustále vzdělává a jde cestou rozvoje. K mému překvapení, přesně takového jsem našla! Pokud máte i vy takové přání, oslovte Honzu, je to člověk na svém místě a já děkuji, že jsem se nespokojila s málem a šla jsem cestou hledání a nakonec našla. Jsem za něj vděčná a děkuji, že jsou kolem nás takoví lidé. Honza má před sebou krásnou budoucnost a já ho budu doporučovat, co mi budou síly stačit :)

Veronika Káňová

www.zijmesvujzivot.cz ~ info@zijmesvujzivot.cz
Pana Barboříka velice rádi doporučíme. Jsme s jeho službami velmi spokojeni! Obdivujeme jeho kreativitu při tvoření nových grafických návrhů a přejeme mu hodně takových spokojených zákazníků, jako jsme my!

Markéta Studená

vedoucí centra Maltézské pomoci v Brně
www.maltezskapomoc.cz
Tak tentokrát jsme sáhli dobře. Jsme navýsost spokojeni. Web funguje, dotazy jsou zodpovězeny, pan Barbořík poradí, pomůže – tak jak to má být. Předtím jsme zkusili jiné zpracovatele webových stránek, ale vždy to bylo špatné. Mohu pana Barboříka jenom upřímně doporučit!!! Zkuste se přesvědčit na našich stránkách www.herbia.cz

Renata Pourová

tiskárna Herbia s.r.o. a e-shop v Českých Budějovicích
www.herbia.cz ~ pourova@herbia.cz ~ 602 409 137
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS