Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Bartoň > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Bartoň — vývojář webových stránek s přesahem do online marketingu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jan Bartoň:
S Honzou spolupracuji již delší dobu. Líbí se mi, že k práci přistupuje vždy profesionálně a s lidským přístupem. Komunikace, přístup, reakční doba – vše je na skvělé úrovni. A já doufám, že naše spolupráce bude trvat co nejdéle.

Šimon Brož

CreatiCom
Honza je profík ve svém oboru. Dokáže vytvořit celkovou image značky. Je pracovitý a na všech jeho projektech si dává maximální záležet. Ráda s ním spolupracuji a vím, že se na něho mohu vždy spolehnout.

Markéta Bartová

zakladatelka jazykové školy EduMeets
Honza je ten správný člověk do týmu. Komunikativní, cílevědomý, spolehlivý a přátelský.

Ondřej Vacek

junior grafický návrhář ve společnosti EDHANCE s.r.o.
S Honzou se velmi dobře spolupracuje, je flexibilní a rychle odpovídá, kdykoliv je potřeba něco vyřešit. Když mám nějaký dotaz nebo potřebuju poradit, na Honzu se můžu vždycky spolehnout. Podává super konstruktivní kritiku, ať už se jedná o strategie klientů, nebo detaily firemní komunikace, nic mu neunikne. Je to profesionál a všechno se snaží dotáhnout do konce. A ještě k tomu je s ním sranda!

Zuzana Vacurová

projektová manažerka, CreatiCom
S Honzou spolupracuji na několika projektech, které perfektně řídí. Je naprosto flexibilní a dokáže se přizpůsobit každé situaci. Zvládá od klienta dostat reálné potřeby a následně doručit výsledky. Osobně si nejvíce cením přátelské povahy, protože díky tomu je radost na každém projektu s ním pracovat.

Tomáš Schwarz

S Honzou se známe již několik let a spolupráci s ním mohu jen doporučit. Výborná kvalita odvedené práce a kdykoliv jsem potřeboval, tak byl nápomocen. Navíc mě naučil práci s několika programy a nástroji, které teď hojně využívám, a ulehčil mi tak můj pracovní růst. Díky!

Miloš Novák

zakladatel společnosti Vyrobeno na koleni
Honza je nedílnou součástí naší komunity. Svou pílí a schopností dělat věci na 110 % nám pomáhá s řízením celé společnosti. Vím, že se na Honzu můžu vždy spolehnout. Neustále mě překvapuje svou schopností nalézt kreativní a lukrativní způsoby využití tradičních i moderních marketingových kanálů.

Michal Rejmon

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS