Doporučení z první ruky

Ing. Jan Černý — webdesignér


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jan je úžasně ochotný a pozorný. Pracovat s ním pro mě bylo velké potěšení a pomohl mi zrekonstruovat můj web do podoby, na kterou mohu nyní být hrdý. Mohu rozhodně doporučit komukoliv, kdo chce pracovat s někým kriticky smýšlejícím, kdo vždy odvede práci nad rámec očekávání.

Chris Clark Tattarakis
majitel thelaundryportal.com

S Janem je skvělé spolupracovat, opravdu porozuměl tomu, čeho se snažím dosáhnout. Mohu plně doporučit každému, kdo hledá chytrý, rychlý a spolehlivý servis a kdo chce pracovat s někým, kdo je inteligentní a dokáže správně poradit.

Eileen Meehan
majitelka evolvecoaching.me

Vstřícný a naprosto profesionální přístup. Jan mi pomohl se vším, co bylo požadováno, a odpověděl na všechny dotazy rychle a ochotně. Naprostá spokojenost z mé strany, mohu plně doporučit!

Dávid Danko
majitel keiki.sk

Jana jsme oslovili na tvorbu internetového obchodu, důležitá pro nás byla rychlost. Jan nám během pár dnů dodal web, se kterým jsme byli velice spokojeni. Vždycky nám dobře poradil a přišel s nápadem na vylepšení. Po roce spravování webu nám navrhl redesign, který krásně zmodernizoval náš e-shop. Jsme velice spokojeni s jeho službami a můžeme jen doporučit.

Patrik Bezvoda
provozovatel rovimoda.cz
rovimoda.cz

Jan Černý je jedním z nejproaktivnějších profesionálů, které jsem kdy potkal. Pomohl nám navrhnout a vytvořit naše webové stránky, vyvinout mnoho věcí a poskytl nám esenciální tipy a správné informace ke zlepšení našeho podnikání. Jana 100% doporučuji jako spolehlivého a důvěryhodného partnera.

Luis Muñoz Zamorano
zakladatel MuelleRoots

Mohu plně doporučit. Spolupracovat s Janem je skvělé. Je pozorný a efektivní. Budu s ním nadále spolupracovat a doporučila jsem jej i přátelům díky kvalitě práce, kterou odvádí.

Rachel Idoosti
HR konzultant

Před spoluprací s Janem jsem zjistil, že tvorba wireframů a maket před vývojem webových stránek je časově náročná a frustrující. Neměl jsem téměř žádný čas věnovat se prodeji a marketingu. Od doby, co spolupracuji s Janem, jsem zjistil, že mu mohu dát zadání a on se ho ujme. Za pár dní mi poskytne prvotní nápady a po doladění vyhotoví makety, které vyžadují minimum úprav. Výsledkem je rychlejší doba realizace pro mé klienty a rychlejší výplata. Jana vřele doporučuji pro jeho profesionální, poctivý a vřelý přístup k agenturní spolupráci. Nikdy mě nezklamal.

Oliver Martin
zakladatel agentury Nolabel Studio Agency
nolabelstudios.co.uk