Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Černý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Černý — webdesignér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Jan Černý:
Jan je úžasně ochotný a pozorný. Pracovat s ním pro mě bylo velké potěšení a pomohl mi zrekonstruovat můj web do podoby, na kterou mohu nyní být hrdý. Mohu rozhodně doporučit komukoliv, kdo chce pracovat s někým kriticky smýšlejícím, kdo vždy odvede práci nad rámec očekávání.

Chris Clark Tattarakis

majitel thelaundryportal.com
S Janem je skvělé spolupracovat, opravdu porozuměl tomu, čeho se snažím dosáhnout. Mohu plně doporučit každému, kdo hledá chytrý, rychlý a spolehlivý servis a kdo chce pracovat s někým, kdo je inteligentní a dokáže správně poradit.

Eileen Meehan

majitelka evolvecoaching.me
Vstřícný a naprosto profesionální přístup. Jan mi pomohl se vším, co bylo požadováno, a odpověděl na všechny dotazy rychle a ochotně. Naprostá spokojenost z mé strany, mohu plně doporučit!

Dávid Danko

majitel keiki.sk
Jana jsme oslovili na tvorbu internetového obchodu, důležitá pro nás byla rychlost. Jan nám během pár dnů dodal web, se kterým jsme byli velice spokojeni. Vždycky nám dobře poradil a přišel s nápadem na vylepšení. Po roce spravování webu nám navrhl redesign, který krásně zmodernizoval náš e-shop. Jsme velice spokojeni s jeho službami a můžeme jen doporučit.

Patrik Bezvoda

provozovatel rovimoda.cz
rovimoda.cz
Jan Černý je jedním z nejproaktivnějších profesionálů, které jsem kdy potkal. Pomohl nám navrhnout a vytvořit naše webové stránky, vyvinout mnoho věcí a poskytl nám esenciální tipy a správné informace ke zlepšení našeho podnikání. Jana 100% doporučuji jako spolehlivého a důvěryhodného partnera.

Luis Muñoz Zamorano

zakladatel MuelleRoots
Mohu plně doporučit. Spolupracovat s Janem je skvělé. Je pozorný a efektivní. Budu s ním nadále spolupracovat a doporučila jsem jej i přátelům díky kvalitě práce, kterou odvádí.

Rachel Idoosti

HR konzultant
Před spoluprací s Janem jsem zjistil, že tvorba wireframů a maket před vývojem webových stránek je časově náročná a frustrující. Neměl jsem téměř žádný čas věnovat se prodeji a marketingu. Od doby, co spolupracuji s Janem, jsem zjistil, že mu mohu dát zadání a on se ho ujme. Za pár dní mi poskytne prvotní nápady a po doladění vyhotoví makety, které vyžadují minimum úprav. Výsledkem je rychlejší doba realizace pro mé klienty a rychlejší výplata. Jana vřele doporučuji pro jeho profesionální, poctivý a vřelý přístup k agenturní spolupráci. Nikdy mě nezklamal.

Oliver Martin

zakladatel agentury Nolabel Studio Agency
nolabelstudios.co.uk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS