Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér digitálních produktů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

S panem Kyzlinkem spolupracuji již více než rok a po celou dobu je spolupráce na velice profesionální úrovni. Pan Kyzlink je velmi spolehlivý a pohotový. Výsledky jeho práce jsou vždy moderní, praktické a zcela inovativní. Rád bych vyzdvihl především jeho profesionální přístup, ochotu, vstřícnost, dodržování stanovených termínů a objektivní zpětnou vazbu, která nám zefektivnila práci na projektu. Pana Kyzlinka vřele doporučuji.

Martin Balda
jednatel
www.ceacorp.eu

S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy jeho práce jsou velmi kvalitní a pro nás hodně cenným prvkem jeho práce je také fakt, že velmi rychle reaguje na jakékoliv připomínky a ihned je zapracovává do návrhu. Neustálé prodlevy a nedodržování termínů nás v minulosti neuvěřitelně zdržovalo. Dále oceňuji jeho snahu dát projektu maximum, vlastní invenci a spoustu cenných doporučení, které navíc podkládá i relevantními studiemi či odbornými články. Rovněž mě potěšil jeho inovativní přístup v oblasti využívání nástrojů, které napomáhají rychlosti komunikace a kvalitě konečného výstupu. Spolupracovali jsme již s poměrně dost grafiky a u žádného jsme se s podobným inovativním přístupem nesetkali. P. Kyzlink má navíc přesah do více oborů a postupně s jeho pomocí redesignujeme webové stránky a také mobilní aplikace, kde klademe velký důraz na UX a UI a zde jsme také nadmíru spokojeni. Určitě bych p. Kyzlinka doporučil jako skvělého grafika, který navíc disponuje i dalšími vlastnostmi, které z naší zkušenosti nejsou u ostatních freelancerů z oboru běžné. Od začátku spolupráce se vývoj našich produktů výrazně zrychlil a k tomu se i výrazným způsobem zlepšila výsledná podoba, o čemž svědčí i nadšené recenze od uživatelů.

Petr Novák
VERDON CAPITE s.r.o.

V panu Kyzlinkovi jsem našel profesionálního, vstřícného, spolehlivého a zkušeného partnera, díky kterému se nám podařilo rychle posunout náš startupový projekt kupředu. S panem Kyzlinkem si rozumíme i jako lidé, a to mě baví. Líbí se mi, že dává do projektu spoustu své invence, přemýšlí o tom, co dělá. Dodržuje slíbené termíny a řeší i nelehké připomínky v rámci diskuzí a hledání toho nejlepšího řešení pro zákazníky či uživatele. Pokud hledáte člověka, který vám pomůže nejen s grafikou, ale i s UI/UX, tak se na něj zkuste obrátit.

Tomáš Petrů
jednatel společnosti DINOPROFIT s.r.o.
www.dinoprofit.com

Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi nejlepšími grafiky v ČR (Tvrdek, Stefanides + uznávané agentury) a můžu říci, že s výstupy od Honzy jsem byl vždy maximálně spokojený. Honza je mladý talentovaný grafik s vysokým potencionálem růstu do budoucna. Je silný jak při vytváření UI/UX, tak na visuálech. Nemalou výhodou je také to, že dokáže dodržovat stanovené termíny. Určitě s ním spolupráci doporučuji.

Jan Kyzlink je jeden z mála lidí, kteří se dokáží citově napojit na váš projekt a vykutat ze sebe to nejlepší, co je zároveň zásadní pro váš projekt. V našem projektu YeahCoach udělal změny, které vedly přímo k prosperitě tohoto systému, přímé pomoci a celkové prosperity člověka. Další zásadní věc u Honzy je umění komunikace a porozumění. I když je tlačen do časové tísně, i když nejste trpělivý a taktní, dokáže si zachovat klid a profesionální přístup k zákazníkovi. A to umí dnes málokdo.

Robert Kopl
zakladatel projektu YeahCoach.com
www.yeahcoach.com robert@yeahcoach.com 777 821 560

Děkuji za odvedenou práci, pan Kyzlink mi pomohl posunout můj produkt výrazně kupředu v minimálním časovém horizontu. Velmi si cením i zpětné vazby z pohledu UX k mému zadání, která zjednodušila následnou implementaci. Těším se na budoucí spolupráci.

Peter Marcely
vývojář
www.workingnomads.co pmarcely@gmail.com
Mgr. Jitka Kitner

Honza mě coby copywritera oslovil s tím, že plánuje redesign svého webu a při té příležitosti i redesign textů. Mentální nastavení UX experta nezapřel ani v téhle situaci, byla to paráda. Vše ověřoval, ptal se dalších lidí na názor, ladili jsme… prostě dokud věci nejsou funkční, jasné, srozumitelné. Při své práci jsem se bohužel setkala i s UX/UI designéry, kteří vstoupili do začátku projektu, následně předali svou práci klientovi a pak už s ním nechtěli komunikovat, když něco nebylo ideální. Však si s tím, kliente, něco udělej. Takovou frustraci s Honzou nezažijete.

Mgr. Jitka Kitner
copywriterka a reklamní textařka
Ladislav Balon

Pan Kyzlink nám prozatím dodal jak grafický návrh responzivního webu, tak i další grafické materiály. Výsledek je kvalitní dle očekávání a spolupráce nám vyhovuje, doufám v dlouhodobou spolupráci. Pan Kyzlink je profesionál!

Ladislav Balon
vývojář webových a mobilních aplikací

Sám jsem grafický designér a pana Kyzlinka jsem chtěl původně oslovit pouze jako UX/UI konzultanta a oponenta pro návrh nového konfigurátoru sedacích souprav. Už na základě prvních wireframů, které pan Kyzlink připravil, bylo vidět, že nad návrhem přemýšlí velmi prakticky a hlavně moderně. Nechat pana Kyzlinka vytvořit celý prototyp až po finální design webové aplikace se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Chci ocenit také profesionalitu při stanovování termínů a v přístupu ke klientovi, kdy co se domluvilo, tak platilo.

Marek Jech
JECH CZ s.r.o.
www.jech.cz marketing@jech.cz
Tomáš Gažůr

S Honzou máme za sebou spolupráci na několika projektech. Jím dodané grafické podklady mají vždy přehlednou vnitřní strukturu a je možné ji mít v několika formátech. Žádný kodér tak nebude mít problém se zpracováním zdroje. I v případě potřeby zvlášť vyexportovat nějaké části, není problém se na něj obrátit. Vždy ochotně a rychle reaguje.

Tomáš Gažůr
webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress