Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér digitálních produktů

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
Sám jsem grafický designér a pana Kyzlinka jsem chtěl původně oslovit pouze jako UX/UI konzultanta a oponenta pro návrh nového konfigurátoru sedacích souprav. Už na základě prvních wireframů, které pan Kyzlink připravil, bylo vidět, že nad návrhem přemýšlí velmi prakticky a hlavně moderně. Nechat pana Kyzlinka vytvořit celý prototyp až po finální design webové aplikace se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Chci ocenit také profesionalitu při stanovování termínů a v přístupu ke klientovi, kdy co se domluvilo, tak platilo.

Marek Jech

JECH CZ s.r.o.
www.jech.cz ~ marketing@jech.cz
S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy jeho práce jsou velmi kvalitní a pro nás hodně cenným prvkem jeho práce je také fakt, že velmi rychle reaguje na jakékoliv připomínky a ihned je zapracovává do návrhu. Neustálé prodlevy a nedodržování termínů nás v minulosti neuvěřitelně zdržovalo. Dále oceňuji jeho snahu dát projektu maximum, vlastní invenci a spoustu cenných doporučení, které navíc podkládá i relevantními studiemi či odbornými články. Rovněž mě potěšil jeho inovativní přístup v oblasti využívání nástrojů, které napomáhají rychlosti komunikace a kvalitě konečného výstupu. Spolupracovali jsme již s poměrně dost grafiky a u žádného jsme se s podobným inovativním přístupem nesetkali. P. Kyzlink má navíc přesah do více oborů a postupně s jeho pomocí redesignujeme webové stránky a také mobilní aplikace, kde klademe velký důraz na UX a UI a zde jsme také nadmíru spokojeni. Určitě bych p. Kyzlinka doporučil jako skvělého grafika, který navíc disponuje i dalšími vlastnostmi, které z naší zkušenosti nejsou u ostatních freelancerů z oboru běžné. Od začátku spolupráce se vývoj našich produktů výrazně zrychlil a k tomu se i výrazným způsobem zlepšila výsledná podoba, o čemž svědčí i nadšené recenze od uživatelů.

Petr Novák

VERDON CAPITE s.r.o.
V panu Kyzlinkovi jsem našel profesionálního, vstřícného, spolehlivého a zkušeného partnera, díky kterému se nám podařilo rychle posunout náš startupový projekt kupředu. S panem Kyzlinkem si rozumíme i jako lidé, a to mě baví. Líbí se mi, že dává do projektu spoustu své invence, přemýšlí o tom, co dělá. Dodržuje slíbené termíny a řeší i nelehké připomínky v rámci diskuzí a hledání toho nejlepšího řešení pro zákazníky či uživatele. Pokud hledáte člověka, který vám pomůže nejen s grafikou, ale i s UI/UX, tak se na něj zkuste obrátit.

Tomáš Petrů

jednatel společnosti DINOPROFIT s.r.o.
www.dinoprofit.com
Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi nejlepšími grafiky v ČR (Tvrdek, Stefanides + uznávané agentury) a můžu říci, že s výstupy od Honzy jsem byl vždy maximálně spokojený. Honza je mladý talentovaný grafik s vysokým potencionálem růstu do budoucna. Je silný jak při vytváření UI/UX, tak na visuálech. Nemalou výhodou je také to, že dokáže dodržovat stanovené termíny. Určitě s ním spolupráci doporučuji.

Robin Holešínský

https://www.delibarry.com/cz ~ robin@delibarry.com
Jan Kyzlink je jeden z mála lidí, kteří se dokáží citově napojit na váš projekt a vykutat ze sebe to nejlepší, co je zároveň zásadní pro váš projekt. V našem projektu YeahCoach udělal změny, které vedly přímo k prosperitě tohoto systému, přímé pomoci a celkové prosperity člověka. Další zásadní věc u Honzy je umění komunikace a porozumění. I když je tlačen do časové tísně, i když nejste trpělivý a taktní, dokáže si zachovat klid a profesionální přístup k zákazníkovi. A to umí dnes málokdo.

Robert Kopl

zakladatel projektu YeahCoach.com
www.yeahcoach.com ~ robert@yeahcoach.com ~ 777 821 560
Děkuji za odvedenou práci, pan Kyzlink mi pomohl posunout můj produkt výrazně kupředu v minimálním časovém horizontu. Velmi si cením i zpětné vazby z pohledu UX k mému zadání, která zjednodušila následnou implementaci. Těším se na budoucí spolupráci.

Peter Marcely

vývojář
www.workingnomads.co ~ pmarcely@gmail.com
Mgr. Jitka Kitner
Honza mě coby copywritera oslovil s tím, že plánuje redesign svého webu a při té příležitosti i redesign textů. Mentální nastavení UX experta nezapřel ani v téhle situaci, byla to paráda. Vše ověřoval, ptal se dalších lidí na názor, ladili jsme… prostě dokud věci nejsou funkční, jasné, srozumitelné. Při své práci jsem se bohužel setkala i s UX/UI designéry, kteří vstoupili do začátku projektu, následně předali svou práci klientovi a pak už s ním nechtěli komunikovat, když něco nebylo ideální. Však si s tím, kliente, něco udělej. Takovou frustraci s Honzou nezažijete.

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka
Ladislav Balon
Pan Kyzlink nám prozatím dodal jak grafický návrh responzivního webu, tak i další grafické materiály. Výsledek je kvalitní dle očekávání a spolupráce nám vyhovuje, doufám v dlouhodobou spolupráci. Pan Kyzlink je profesionál!

Ladislav Balon

vývojář webových a mobilních aplikací
Tomáš Gažůr
S Honzou máme za sebou spolupráci na několika projektech. Jím dodané grafické podklady mají vždy přehlednou vnitřní strukturu a je možné ji mít v několika formátech. Žádný kodér tak nebude mít problém se zpracováním zdroje. I v případě potřeby zvlášť vyexportovat nějaké části, není problém se na něj obrátit. Vždy ochotně a rychle reaguje.

Tomáš Gažůr

webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress
Pana Kyzlinka jsem oslovil ohledně spolupráce při tvorbě log po tom, co jsem viděl portfolia asi dalších 50 designérů. Po dodání cenové nabídky jsem se rozhodl pro spolupráci s ním a nelitoval jsem. Je to profesionál, který případné problémy řeší ke spokojenosti klienta a jeho grafické práce jsou výborné. Loga jsou svěží, lehká a moderní, což se o jiných logách v ostatních portfoliích říct nedalo. Spokojenost je taktéž s doplňkovými materiály: vizitkami, hlavičkovými papíry, logomanuály… Pana Kyzlinka vřele doporučuji.

Lukáš Úradníček

jednatel Revista online s.r.o.
www.revista.cz ~ uradnicek@revista.cz ~ 776 376 815
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS