Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Formánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Formánková — textařka a copywriterka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Jana Formánková:
S Textovými lahůdkami se spolupracuje jedna báseň. Za sebe mohu doporučit produktové popisy a korekce textového obsahu na webové stránky. Největší lahůdkou jsou články napsané lidsky, srozumitelně a s nenásilným zapracováním potřebných klíčových slov. Nesmím také zapomenout na to, že práci mám odevzdanou vždy včas, kolikrát i před termínem.

Pavlína Prunerová

Papruweb – weby jednoduše
www.papruweb.cz
Jana Formánková je autor, který se velmi rychle dokáže zorientovat v různých oborech. Její silnou stránkou je příjemná a věcná komunikace s respondenty a vedením vydavatelství. Její texty nevyžadují korektorské úpravy, jsou věcné a přínosné pro čtenáře. Články dodává včas a zároveň je schopná zajistit autorizace textů, je-li potřeba.

Jaroslava Chudá

vydavatel 1. Press Real Group, spol. s r.o.
www.1prg.cz
Jany komentované procházky městem jsou oblíbené a slyším jen samou chválu. Jako strážský patriot jsem rád za takovýto počin. Tištěný průvodce Strážskem seznamuje návštěvníky poutavou formou s našimi památkami a přírodou. Janě fandím a držím jí palce.

Jiří Krupička

starosta města Stráž nad Nežárkou
www.straznadnezarkou.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS