Doporučení z první ruky

Mgr. art Jana Kišš — visual designérka, art directorka a konzultantka


Zobrazuji všech 7 doporučení

MgA. Silvia Krejzková

Pokud chcete vytvořit profesionální a originální grafiku, ilustraci, logo či celou kampaň, určitě se obraťte na Janu! Spolupracujeme s ní již velmi dlouho a jedná se o profesionála, který přijde vždy s originálním nápadem a zpracováním, které předčí očekávání. Pro naše klienty vytvořila nejen špičková loga a kompletní vizuální kampaně, ale i velkoplošné grafiky a retuše. Nerozlišuje malé nebo velké zakázky, ale každé se věnuje naplno.

MgA. Silvia Krejzková
počítačová grafička se specializací 3D grafika a animace

Když jsem uviděla první návrhy designu mých dvojjazyčných dětských knížek, mísilo se ve mně dojetí s nadšením. Byly úžasné. Láska na první pohled. S citem, vkusem, smyslem pro estetické cítění a s přihlédnutím k věku cílové skupiny dokonale dotvářely ilustrace a texty. Vdechly jim život, otevřely srdce knihy a podtrhly dětskou veselost. Dělají úžasný první dojem. A ten je jen jeden. Vyčnívají z řady. Přitahují zrak nejen dětských čtenářů. Přesně tak jsem si to představovala. Jako žena velmi oceňuji spolehlivost, protože jsem Janku s mými představami zastihla těsně před porodem, ale přesto naše dílo s absolutní profesionalitou předala včas. A těsně po porodu jsme mohly hned pracovat dál. Fantastické. Jsem maximálně spokojená. Ze srdce děkuji!

MAG. Jarmila Rosser
spisovatelka, překladatelka, Bruck, Österreich
www.deskliteratur.at

Napsal bych pouze toto: Spolehlivá a profesionální spolupráce, to je vše :)!

MAG. Martin Mildner
Foxship Technologies GmbH, Vídeň

S Janou Kiss jsme spolupracovali velmi úspěšně na několika projektech a vždy nás pozitivně překvapila svou kreativitou a dobrým citem pro design. Můžeme ji vřele doporučit.

Bernd Fliesser
hlavní kreativní ředitel, JANDL, marketing a reklama, s.r.o., Vídeň, Bratislava, Praha

S Jankou jsem pracoval přes 3 roky na několika projektech. Janku znám jako kreativní myslitelku, grafičku a ilustrátorku. Snadná komunikace, přímočará a otevřená pro jakýkoli návrh. Práci si umí výborně organizovat, je energická a velmi profesionální. Janka si potrpí na kvalitu a pracuje na výbornou s důrazem na detaily. Rád bych poznal více lidí jako ona.

Lukáš Fabo
kreativní ředitel, Provoco Bratislava

Janu jsem poznala díky Facebooku a její kreativní práci. Jsem přesvědčena o její jedinečné práci. Profesionalita, kreativita, kompetence a rychlost v jedné osobě. Děkuji Janě za realizování se v mém malém podnikání. Z nemožného udělala MOŽNÉ. Ráda ji doporučím ostatním.

Isabela Mörbauer
ISI Learning, Hainburg an der Donau
www.isilearning.at

Při vývoji svého webu jsem Janu zažila jako nápaditou, kreativní a velmi profesionálně pracující ženu. Děkuji milá Jano.

Claudia Prinz
psychoterapeut, kouč, klinická hypnóza
www.dieprinzpraxis.com