Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Palečková — soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 44 doporučení

Rád bych potvrdil několikaletou výbornou zkušenost ze spolupráce s paní Janou Palečkovou nad projektem magazínu MAGNUS, který vychází v české a slovenské verzi pro přátele J&T Banky. Vřele doporučuji.

Joachim Dvořák
nakladatel a editor
www.labyrint.net

Spolupráci s Janou Palečkovou mohu vřele doporučit. Spolupracovali jsme spolu na česko slovenských překladech. Práce byla odevzdána vždy přesně v termínu a ve vysoké kvalitě. Na urgentní požadavky Jana reagovala velmi svižně. Nezaznamenal jsem žádnou kritiku na její práci ani ze strany klientů naší agentury.

Martin Daněk
reklamní agentura Vabanque
www.vabanque.cz

Nakladatelství Šuplík spolupracuje s paní Palečkovou dlouhodobě a vždy jsme byli s její prací spokojeni. Text upraví nejen typograficky a gramaticky správně, ale zamýšlí se i nad stylistikou textu. Tuto zpětnou vazbu naši začínající autoři velmi oceňují.

Andrea Sasínová
Nakladatelství Šuplík Brno
www.suplik.cz

S paní Palečkovou se mi výborně spolupracuje. Je rychlá a vždy všechny opravy jasně a odborně vysvětlí. Poradí i po telefonu a není problém ji zastihnout, když něco urgentně potřebujeme.

Martina Figurová
brand manager, Havas Prague
havas.cz

Spolupráce a komunikace s paní Janou byla perfektní, poctivá a přátelská. Doporučujeme.

Richard Jaroš
grafický designér, Side2 s.r.o. Praha
www.side2.cz

S paní překladatelkou Mgr. Palečkovou spolupracujeme více než 5 let a se službami jsme velice spokojení. Naše firma dováží přípravky na ochranu rostlin, biocidy a hnojiva, nejen do České republiky, ale i na Slovensko. Proto jsme potřebovali překlady do slovenštiny, a to nejen pro reklamní účely, ale i úřední dokumenty. Nejvíce oceňujeme odbornost, přesné dodržování domluvených termínů a dobrou komunikaci. Podle našich zkušeností to je spolehlivá překladatelka. Můžeme ji všem vřele doporučit.

Zuzana Pavelková
právní zástupce firmy W. Neudorff GmbH KG, Praha 10

S překladem jsme velmi spokojeni. S knihou Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! jsme se dostali do menší časové tísně a paní Palečková nám vyšla vstříc a obětovala překladu i víkendové dny. Každému požadavku věnovala pozornost a našla vždy vhodné řešení. Z těchto důvodů se nebojím její služby doporučit.

Jaromír Štejnar
Ilustátor a spisovatel, Hradec Králové

Překlad byl zpracován v krátkém čase a již nyní mohu konstatovat, že od slovenské strany nepřišla k dokumentu žádná reklamace, takže kvalitní práce.

Richard Dvořák
ZAKLÁDÁNÍ STAVEB a.s.
www.zakladani.cz

S Janou pravidelně spolupracujeme na překladu a korekturách od roku 2011. Spolupráce probíhá vždy velmi precizně, texty jsou dodávány včas a bezchybně.

Dita Reichová
Yinachi

Spolupráce s paní Janou je skvělá, funkční a poctivá. Navíc i velice přátelská a odborná.

Markéta Zelenková
dtp/grafik Praha