Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Palečková — soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 44 doporučení

S paní Palečkovou spolupracujeme dlouhodobě. Oceňujeme její flexibilitu a profesionalitu.

Petr Bokvaj
Project Manager, Adaptech s.r.o.

S paní Palečkovou spolupracujeme již několik let a s její prací jsme byli vždy na 100 % spokojeni. Její služby můžeme jen doporučit.

Kateřina Hamzová
redakce časopisu Energetika

Paní Palečková je velmi rychlá, ochotná a dodaný překlad je vždy prvotřídní. Doporučuji!

Martin Pavlicek

Paní Palečková je velmi příjemná a je s ní skvělá domluva. Zakázku vyřídila rychle a dle našich pokynů. Doporučujeme.

Lucie Cmíralová
konzultant pro Zboží-pro.cz, AXZ s.r.o.

S Mgr. Palečkovou spolupracuje naše studio dlouhodobě. Velmi oceňujeme precizní překlady včetně obtížné odborné terminologie a také to, že paní magistra přemýšlí o souvislostech a konzistenci překládaného textu.

Jan Kuchař
jednatel, Grifart, spol. s r.o.

S paní Palečkovou dlouhodobě spolupracujeme na překladech receptů a krátkých textů ze slovenského do českého jazyka. Celá spolupráce a komunikace je velmi příjemná, paní Palečková je vstřícná přeložit zadanou práci i do druhého dne. Práce paní Palečkové je pečlivá, překlady jsou vždy perfektní a doručeny před termínem. Za celou dobu spolupráce jsem nenarazila na jediný problém, a proto bych paní Palečkovou doporučila i svým známým.

Tereza Opluštilová
Jíme zdravě

S Mgr. Palečkovou pracujeme dlouhodobě na překladech i korekturách kuchařských knih a receptů. Vždy jsme velmi spokojeni. Díky jejím hlubokým jazykovým znalostem, profesionalitě a pečlivému dodržování termínů se na ni vždy můžeme spolehnout. Její jednoznačnou přidanou hodnotou je i „vychytávání“ nepřesností, pleonasmů a dalších rušivých prvků ve výchozím textu, který je díky tomu vždy jazykově čistý a přesný. Janu Palečkovou mohu doporučit všem, kteří si uvědomují, že i přes zdánlivou podobnost češtiny a slovenštiny na kvalitním překladu záleží a nelze jej suplovat překladačem ani amatérskými „překladateli“

Martin Kostelecký
Jíme zdravě

Moc děkujeme za provedenou korekturu i navržené úpravy – klient uznal, že nové texty jsou srozumitelnější.

Linda Loydova
Brand Manager Havas Prague

S paní Palečkovou spolupracuji již více než rok na pravidelné bázi. Mohu se na ni vždy spolehnout skrz termín i preciznost překladu. Sama přitom občas upozorní i na některé aspekty, jak by bylo možné text vylepšit, což v tomto odvětví považuji za mimořádné. V minulosti jsem měl možnost spolupracovat i s jinými překladateli do slovenského jazyka, služby paní Palečkové jsou ve srovnání s nimi jednoznačně nejlepší.

Martin Svoboda

S paní Palečkovou spolupracujeme na týdenní bázi již několik let a jsme velice spokojeni. Kromě precizně zkorigovaných textů dodaných ve stanovené termíny dokáže v případě nejednoznačných významů či regionálních odlišností poradit a doporučit řešení. I přes svou pracovní vytíženost je velice vstřícná a není problém se s ní domluvit i na urgentních zakázkách.

Dominik Ježek
Havas PR