Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Palečková — soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů


Zobrazuji č. 41-44 z celkem 44 doporučení

S paní Mgr. Palečkovou dlouhodobě spolupracujeme v oblasti překladů ekonomické a technické dokumentace. Zdrojovým i cílovým jazykem je čeština - slovenština, neboť naše společnost pracuje na projektech v obou zemích. Jedná se nejčastěji o odborné texty pro technologické projekty, které musí splňovat bankovní kritéria. To znamená, že nesmí dojit k posunu vnímání odborných pojmů, procesů apod. tak, aby projekt získal bankovní financování. Komunikace s překladatelkou je plynulá a výstupy jsou vždy dodávány rychle a bezchybně. Doposud jsme nemuseli reklamovat žádný překlad. Vyzdvihnout lze vysokou odbornost, dodržování termínů a proaktivní přístup při řešení obtížnějších nebo sporných pasáží překladů. Paní Mgr. Janu Palečkovou doporučuje jak společnostem, tak fyzickým osobám.

Pavel Skopal
in procura, Alessia s.r.o. Praha

Využili jsme korektorské služby paní Palečkové. Jednalo se o korekturu slovenských textů uměleckého charakteru. Ocenili jsme, že se textům dostalo pozornosti nejen z hlediska gramatiky a pravopisu, ale také co se týče jejich smyslu. Práce byla odvedená v domluveném termínu a opravy/návrhy na opravy byly pro autory textů srozumitelné.

Pavlína Vočková

Vážená paní Palečková, děkuji Vám moc, dlouho se mi nestalo, že by mě něco překvapilo, úžasně zpracováno. Děkuji Vám moc, pokud nevadí, budu Vás doporučovat.

Ondřej Jelínek
Barrington Furniture

Odborné zpracování, profesionalita a spolehlivost. Děkuji.

Vítek Koubský
grafický designér a webdesignér
designov.cz vitek@designov.cz 777 263 867