Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Palečková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Palečková — soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Jana Palečková:
Perfektní dlouhodobá spolupráce s rychlou reakcí. Oceňujeme přemýšlení nad překladem, nabízení různých alternativ i upozornění na špatně či nejasně formulovaný původní text. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivou překladatelku.

Martin Janda

jednatel Orbis Pictures Agency, s.r.o. Praha 6
Naprostá spokojenost, paní Palečková je velice ochotná a flexibilní, překlady na výbornou. Děkuji!

Matěj Pleskač

marketing, zahraniční obchod, ELF Logistic
Děkujeme za vynikající již dlouhodobou práci spočívající v perfektním a rychlém provedení překladů do slovenského jazyka. Spolupráci s pí. Palečkovou můžeme jménem naší společnosti vřele doporučit.

Michal Macháč

jednatel společnosti Elektrofyzika s.r.o.
Práci paní Palečkové si nemůžeme vynachválit. Moc si ceníme její ochoty, spolehlivosti a rychlosti komunikace. Překlady nám vždy posílá včas a jako bonus navíc nás vždy upozorní na překlepy nebo nejasnosti v originálním textu, což je úplně perfektní a moc nám to pomáhá. Vřele můžeme paní Palečkovou doporučit, v tom co dělá je skutečným odborníkem! :)

Anna Kovárová

ShopSys s.r.o.
S překladem a následnou korekturou jsem byl velmi spokojen. Jednalo se o doprovodný text, který je součástí obchodní nabídky, proto nám velmi záleželo na kvalitě a správném vyznění překladu. S odvedenou prací a s profesionálním přístupem Mgr. Palečkové jsme více než spokojeni.

Petr Slapak

Paní Palečková při poslední zakázce, ale i kdykoliv předtím, odvedla maximálně profesionální práci i ve velmi náročných termínech. S podobnou kvalitou překladů a korektur jsme se dosud nesetkali, takže ji s klidným srdcem můžeme doporučit i dalším firmám.

Martin Brablec

ředitel Obsahové agentury v Brně
www.obsahova-agentura.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS