Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Palečková — soudní překladatelka slovenštiny, korektorka a editorka slovenských textů


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 44 doporučení

Perfektní dlouhodobá spolupráce s rychlou reakcí. Oceňujeme přemýšlení nad překladem, nabízení různých alternativ i upozornění na špatně či nejasně formulovaný původní text. Jednoznačně doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivou překladatelku.

Martin Janda
jednatel Orbis Pictures Agency, s.r.o. Praha 6

Naprostá spokojenost, paní Palečková je velice ochotná a flexibilní, překlady na výbornou. Děkuji!

Matěj Pleskač
marketing, zahraniční obchod, ELF Logistic

Děkujeme za vynikající již dlouhodobou práci spočívající v perfektním a rychlém provedení překladů do slovenského jazyka. Spolupráci s pí. Palečkovou můžeme jménem naší společnosti vřele doporučit.

Michal Macháč
jednatel společnosti Elektrofyzika s.r.o.

Práci paní Palečkové si nemůžeme vynachválit. Moc si ceníme její ochoty, spolehlivosti a rychlosti komunikace. Překlady nám vždy posílá včas a jako bonus navíc nás vždy upozorní na překlepy nebo nejasnosti v originálním textu, což je úplně perfektní a moc nám to pomáhá. Vřele můžeme paní Palečkovou doporučit, v tom co dělá je skutečným odborníkem! :)

Anna Kovárová
ShopSys s.r.o.

S překladem a následnou korekturou jsem byl velmi spokojen. Jednalo se o doprovodný text, který je součástí obchodní nabídky, proto nám velmi záleželo na kvalitě a správném vyznění překladu. S odvedenou prací a s profesionálním přístupem Mgr. Palečkové jsme více než spokojeni.

Petr Slapak

Paní Palečková při poslední zakázce, ale i kdykoliv předtím, odvedla maximálně profesionální práci i ve velmi náročných termínech. S podobnou kvalitou překladů a korektur jsme se dosud nesetkali, takže ji s klidným srdcem můžeme doporučit i dalším firmám.

Martin Brablec
ředitel Obsahové agentury v Brně
www.obsahova-agentura.cz

S prací paní Mgr. Palečkové jsme byli maximálně spokojeni, vše bylo velmi rychlé a naprosto profesionální. V našem případě se jednalo o překlad produktového katalogu a paní Palečková upozornila i na několik věcných chyb, což je bezpochyby nad rámec její práce. Opravdu velké poděkování a pochvala.

Ing. Pavel Zapletal
Sabe, s.r.o.

Vynikající spolupráce a maximální spokojenost. Zejména oceňuji ochotu, profesionalitu, rychlost a výborný překlad. Překládaný text přesně vystihuje smysl a souvislosti. Paní Mgr. Palečková sama navrhla postup, aktivně se ujala úprav a její návrhy měly smysl. Vřele mohu doporučit a dávám pět hvězdiček z pěti!

Ing. J. Bubeníček
ekonomický ředitel, LEŠKO

Rychlý, vysoce profesionální přístup. Příjemná a věcná komunikace. S prací paní překladatelky jsme velmi spokojeni.

Monika Muchová
Detecha ch.v.d.

Paní Palečková vypracovala rychle a přesně korekturu slovenských konferenčních příspěvků, s její prací jsem byla spokojená.

Kateřina Čechová
FA ČVUT